Obserwuj w Google News

Jakub Gierszał parodiuje hit Taco Hemingwaya [WIDEO]

Redakcja
1 min. czytania
18.12.2017 11:49
Zareaguj Reakcja

Taco Hemingway to jeden z największych fenomenów ostatnich lat na naszej scenie muzycznej. Jego ostatni album „Szprycer” zadebiutował na samym szczycie oficjalnej listy sprzedaży płyt w Polsce. Promował go singiel „Nostalgia”, który właśnie doczekał się parodii w programie „Saturday Night Live”.

Jakub Gierszał parodiuje hit Taco Hemingwaya [WIDEO]
fot. Youtube (SNL Polska)

 

W kolejnym odcinku polskiej wersji „Saturday Night Live” twórcy programu przygotowali parodię jednego z najpopularniejszych polskich utworów 2017 roku, czyli piosenki „Nostalgia” z ostatniej złotej płyty Taco Hemingwaya. Wideo do singla obejrzano ponad 13 milionów razy, a album "Szprycer" jest trzecim najczęściej odtwarzanym krążkiem na polskim Spotify w tym roku.

W satyrycznej przeróbce hitu zatytułowanej „Wspomnienia” wystąpił Jakub Gierszał, znany z filmów „Sala Samobójców”, „Najlepszy” i „Pokot”. Teledysk do parodii SNL wiernie odwzorowuje oficjalny klip. Nie mogło więc zabraknąć Warszawy, domówki i nocnej jazdy autem po mieście.

„Saturday Night Live” to jeden z najsłynniejszych programów rozrywkowych w Stanach Zjednoczonych, który zadebiutował na antenie ponad 40 lat temu. Odcinki pełne skeczy odgrywanych przez aktorów są nagrywane na żywo w towarzystwie publiczności. W każdym programie pojawiają się też gwiazdy muzyczne.

W grudniu tego roku odbyła się premiera polskiej wersji legendarnego „Saturday Night Live”.

RadioZET.pl/PK