Obserwuj w Google News

Dramat w amerykańskim "Idolu". Uczestniczka dostała ataku paniki podczas występu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
25.03.2020 13:40
Zareaguj Reakcja

Makayla Brownlee, uczestniczka nowej edycji amerykańskiego „Idola”, miała atak paniki. Młoda wokalistka nagle przerwała występ, zeszła ze sceny i upadła. Niebezpiecznie wyglądającą sytuację nagrały kamery. Okazało się, że Makayla Brownlee cierpi na rzadką chorobę serca.

Idol dramatyczne sceny w programie uczestniczka dostała ataku paniki podczas występu wideo
fot. Youtube screen

Idol: dramat w trakcie programu. Uczestniczka dostała ataku paniki na scenie WIDEO

Uczestniczka amerykańskiego „Idola” miała nagły  atak paniki w trakcie występu podczas drugiego etapu programu.

Makayla Brownlee pojawiła się na scenie i poinformowała jurorów, że zaśpiewa utwór „Rainbow” Kacey Musgraves. Chwilę później 17-latka nagle przerwała występ i szybko zeszła ze sceny. Za kulisami uczestniczka „Idola” upadła. Służby medyczne natychmiast się nią zajęły. Okazało się, że nastolatka miała atak paniki przez rzadką  chorobą serca, z którą zmaga się od dłuższego czasu.

W siódmej klasie zdiagnozowano u mnie omdlenia wazowagalne. Nie mogę nic z tym zrobić. To choroba serca, przez którą reaguje na stres inaczej niż inni ludzi i która może powodować takie napady — wyznała dziewczyna.

Po kilku godzinach Makayla Brownlee zdecydowała się wrócić na scenę „Idola” i dokończyła występ. Jej emocjonalne wykonanie piosenki Kacey Musgraves bardzo wzruszyło jurorów, a zwłaszcza  Katy Perry, która nie kryła łez. 17-latka dostała owacje na stojąco.

RadioZET.pl/billboard.com/PK