Obserwuj w Google News

Twoja twarz brzmi znajomo: Gwiazda "365 dni" jako Justyna Steczkowska. "Genialny występ" [WIDEO]

2 min. czytania
02.04.2021 11:23
Zareaguj Reakcja

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program, który od lat nie traci na popularności mimo wielu kontrowersji. Uczestnicy odkrywają w nim talenty i możliwości, które potrafią zaskoczyć nawet ich samych. Szczególny zachwyt widzów i jurorów wzbudził ostatnio występ Anny-Marii Siekluckiej.

Anna Maria Sieklucka
fot. VIPHOTO/East News

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program, w którym uczestnicy próbują naśladować największe gwiazdy muzyki. Show wywołuje spore kontrowersje, a jednocześnie wciąga widzów. W najnowszej edycji na ekranie możemy zobaczyć między innymi  Annę-Marię Sieklucką znaną z głośnego filmu "365 dni".

Twoja twarz brzmi znajomo: Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska

W jednym z ostatnich odcinków aktorka wcieliła się w legendę polskiej piosenki - Justynę Steczkowską. Zadanie nie było łatwe, jednak Sieklucka zdaniem widzów i jurorów poradziła sobie znakomicie.

Redakcja poleca

Cały występ uczestniczki trafił na kanał programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na YouTubie:

Oglądaj

Anna-Maria Sieklucka zaśpiewała utwór "Boskie Buenos (Buenos Aires)". W oryginale utwór wykonywała grupa Maanam, jednak Justyna Steczkowska zyskała ogromną popularność dzięki interpretacji hitu w programie "Szansa na Sukces" wyemitowanym w 1996 roku. 

Oglądaj

Anna-Maria Sieklucka jako Justyna Steczkowska: "Genialny występ"

Po występie aktorki jurorzy wręcz rozpłynęli się nad jej wykonaniem

"Super. Najlepszy twój występ w tym programie. Nie mam się czego przyczepić" - oznajmiła śpiewaczka Małgorzata Walewska, a jej zdanie poparł siedzący obok Adam Strycharczuk.

Kacper Kuszewski stwierdził z kolei, że siła postaci, w którą wcieliła się aktorka, połączyła się z jej własną wewnętrzną siłą, co zaowocowało świetnym występem.

Zdanie jurorów podzielają komentujący na YouTubie. Pod nagraniem roi się od komplementów.

"Gdybym nie wiedział, że to nie Justyna, to bym nie wiedział, że to nie Justyna" - pisze Marcin R.

"No, genialny występ! Jakbym nie wiedziała, że to TTBZ to nie pomyślałabym, że to może być ktoś inny niż Justyna Steczkowska. Dla mnie 1 do 1! Świetnie Ama, oby tak dalej :)" - dodaje Kasia.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET