Obserwuj w Google News

Ewelina Lisowska przeszła wielką metamorfozę. Pokazała, jak wyglądała 8 lat temu [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
05.12.2019 11:58
Zareaguj Reakcja

Ewelina Lisowska postanowiła pokazać fanom swoje stare zdjęcie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie sprzed 8 lat. Trzeba przyznać, że finalistka ostatniej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przeszła prawdziwą metamorfozę.

Ewelina Lisowska przeszła wielką metamorfozę pokazała jak wyglądała 8 lat temu foto
fot. Instagram (Ewelina Lisowska)

Ewelina Lisowska pokazała swoje stare zdjęcie sprzed 8 lat. Wielka metamorfoza

Ewelina Lisowska opublikowała swoje stare zdjęcie na Instagramie. Popularna wokalistka, która zrobiła ostatnio furorę w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, postanowiła powspominać dawne czasy i pokazała archiwalne fotografię sprzed 8 lat.

Na starym zdjęciu widzimy Ewelinę Lisowską w wieku 20 lat. Trzeba przyznać, że piosenkarka przeszła spektakularną metamorfozę i bardzo zmieniła się na przestrzeni tych kilku lat. Dziś Ewelina Lisowska ubiera się już zupełnie inaczej i stawia na inny makijaż.

Ewelina Lisowska
fot. Instagram (Ewelina Lisowska)

Ewelina Lisowska w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Ewelina Lisowska wystąpiła w ostatniej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie wcieliła się m.in. w Justynę Steczkowską, Korę, Edytę Górniak czy Rihannę. Występy piosenki zrobiły niemałą furorę, a uczestniczka dotarła aż do samego finału, w którym zajęła ostatecznie 3. miejsce.

RadioZET.pl/PK