Obserwuj w Google News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Adam Strycharczuk wygrał program [WYNIKI FINAŁU]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
24.11.2019 00:14
Zareaguj Reakcja

Adam Strycharczuk wygrał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Poznaliśmy już oficjalne wyniki finału 12. edycji programu. W ostatnim odcinku zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Adam Strycharczuk wcielił się w postać Violetty Villas.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 finał wyniki Adam Strycharczuk wygrał program
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Adam Strycharczuk wygrał program. WYNIKI FINAŁU

Wiemy, kto wygrał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W finale 12. edycji zwyciężył Adam Strycharczuk. Uczestnik otrzymał nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych, którą przeznaczył na cele charytatywne.

Pokonał pozostałych finalistów: Emilię Komarnicką–Klynstra (2. miejsce), Ewelinę Lisowską (3. miejsce) i Łukasza Zagrobelnego (4. miejsce).

Adam Strycharczuk, zwycięzca „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w wielkim stylu wcielił się w postać legendarnej Violetty Villas i zaśpiewał jej przebój „Do Ciebie Mamo”.

Na scenie zaprezentowali się nie tylko finaliści „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W ostatnim odcinku 12. edycji pojawili się także pozostali uczestnicy, którzy zaśpiewali w duetach. Widzowie mogli zobaczyć występy Katarzyny Ptasińskiej i Jeremiego Sikorskiego do przeboju „Senorita” Shawna Mendesa i Camili Cabello oraz Eweliny Ruckgaber i Roberta Koszuckiego do hitu „Daj mi tę noc” zespołu Bolter.

RadioZET.pl/PK