Obserwuj w Google News

Córka Artura Żmijewskiego jest piosenkarką. Ewa Żmijewska wydaje pierwszą płytę [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
26.07.2019 15:36
Zareaguj Reakcja

Ewa Żmijewska, córka Artura Żmijewskiego, jest piosenkarką. 26-latka rozwija talent wokalny w Stanach Zjednoczonych, gdzie studiowała i obecnie mieszka. Od jakiegoś czasu Ewa występuje w duecie Shandy & Eva, z którym już niedługo wyda pierwszą płytę.

Ewa Żmijewska córka Artura Żmijewskiego jest piosenkarką i wydaje pierwszą płytę w duecie Shandy & Eva
fot. Youtube

Ewa Żmijewska: córka Artura Żmijewskiego piosenkarką. Wydaje pierwszą płytę

Ewa Żmijewska to jedyna córka Artura Żmijewskiego, popularnego polskiego aktora i odtwórcy głównej roli w serialu „Ojciec Mateusz”. 26-latka nie poszła jednak w ślady sławnego taty i nie związała swojej przyszłości z aktorstwem. Obecnie rozwija jednak inny talent. Ewa Żmijewska jest piosenkarką.

Córka Artura Żmijewskiego robi karierę w Stanach Zjednoczonych, gdzie od kilku lat mieszka, nagrywa muzykę i koncertuje. Miała też okazję studiować na prestiżowych uczelniach Los Angeles College of Music i California Institute of the Arts.

To jednak nie koniec. W trakcie studiów Ewa Żmijewska nawiązała interesującą współpracę z amerykańską wokalistką Shandy, która pochodzi z wyspy Curacao. Dziewczyny zaprzyjaźniły się i od jakiegoś czasu tworzą muzykę w duecie pod nazwą Shandy & Eva. W internecie nie brakuje ich wspólnych nagrań. Kilka miesięcy temu wydały singiel zatytułowany „Sunrise”, a ostatnio nową piosenkę „Czasem”

Już 11 sierpnia Shandy & Eva zaprezentują swój pierwszy album studyjny „Give it a Try”. Tego dnia duet będzie miał okazję wystąpić w Sopocie w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej.

Piosenka jest marzeniem o radości, marzeniem porzucenia codziennych trosk. Za często przejmujemy się błahymi sprawami, poświęcamy im całą swoją energię i wiecznie biegniemy do kolejnego celu, który sobie wyznaczamy albo życie dla nas wyznacza, a po drodze nie zauważamy małych radości. Dlatego w "Czasem" śpiewamy o pokornym oddechu, o wolnym tempie i tańcu oraz zachęcamy słuchacza, aby zatrzymał się chociaż na czas trwania piosenki i pobujał w obłokach razem z nami — mówią dziewczyny o nowym singlu.

 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK