Obserwuj w Google News

Eurowizja 2021: tak będzie wyglądał występ Polski? Brzozowski wykonał na żywo "The Ride" [WIDEO]

2 min. czytania
19.04.2021 09:41
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski wystąpił pierwszy raz na żywo z piosenką „The Ride”, z którą będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021. Artysta pojawił się na scenie w trakcie finału „The Voice Kids 4”. Czy tak będzie wyglądał występ Polski na Eurowizji 2021?

Rafał Brzozowski
fot. VIPHOTO/East News

Rafał Brzozowski wystąpi na Eurowizji 2021. Reprezentant Polski pojawi się w konkursie w Rotterdamie z anglojęzyczną piosenką „The Ride”.

W sobotę odbył się finał czwartej edycji The Voice Kids, w którego trakcie Rafał Brzozowski po raz pierwszy wykonał na żywo swój eurowizyjny utwór. Zobaczcie, jak mu poszło.

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję [WYNIKI FINAŁU]

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski wystąpił po raz pierwszy z "The Ride". Tak będzie wyglądał występ Polski?

Rafał Brzozowski po raz pierwszy zaprezentował na żywo piosenkę „The Ride”. Ubrany na czarno artysta pojawił się na scenie „The Voice Kids 4” wraz z tancerzami i tancerkami. Nie zabrakło też czarny okularów, które reprezentant Polski na Eurowizji 2021 ma na sobie w oficjalnym teledysku.

Czy tak będzie wyglądał występ Polski na Eurowizji 2021? Szczegółowe informacje nie są znane. Jak czytamy na portalu Eurowizja.org, występ w Rotterdamie będzie się częściowo różnił. Na scenie pojawi się na pewno mniej tancerzy, ponieważ regulamin konkursu pozwala na udział tylko sześciu osób. Brzozowski zdradził także w wywiadzie, że podczas występu na Eurowizji 2021 zdejmie swoje okulary. Cała prezentacja ma być utrzymana w klimacie starych gier komputerowych i neonów.

Redakcja poleca

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs, kiedy wystąpi Polska?

Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja 2021 roku w Rotterdamie. Rafał Brzozowski wystąpi w drugim półfinale konkursu, który zaplanowano na 20 maja. O awans do finału Polska powalczy z 16 państwami, m.in. Czechami, Bułgarią, Islandią, Finlandią czy Szwajcarią.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET