Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło ogłosił listę gości na swoich koncertach stadionowych. To topowe polskie nazwiska

2 min. czytania
28.04.2022 10:25
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło przypomniał fanom, że już niedługo zagra stadionową trasę. Ogłosił imponującą listę gości, którzy pojawią się obok na niego na scenie. Kto wystąpi wraz z muzykiem?

Dawid Podsiadło
fot. Karol Makurat/REPORTER

Dawid Podsiadło wystąpił niedawno gościnnie na płycie sanah. Nagrał z artystką kawałek "Ostatnia nadzieja", który z miejsca pokochali słuchacze spragnieni nowej muzyki wokalisty.

Dawid Podsiadło zdradził, kto pojawi się na jego koncertach stadionowych

Stęsknieni fani nie mogą się doczekać nie tylko świeżych kompozycji od swojego idola, ale też jego koncertów. Muzyk miał wyruszyć w trasę stadionową po Polsce jeszcze w 2020, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała wówczas plany wielu artystów, w tym także Podsiadły.

Redakcja poleca

W związku ze zniesieniem większości utrudniających koncertowanie obostrzeń trasa Dawida może wreszcie się odbyć. Artysta zagra w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie.

Dawid Podsiadło rusza w trasę. Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Jak pisze Dawid:

Już niedługo spotkamy się na koncertach zwanych koncertami stadionowymi. Długo na to czekaliśmy i w końcu będą. Są tuż za rogiem.

Dawid Podsiadło na te wyjątkowe spotkania z fanami przygotował specjalne niespodzianki. Artysta zaprosił na koncerty gości. To nazwiska największych polskich gwiazd.

Na scenie obok Podsiadły podczas jego trasy stadionowej zobaczymy Artura Rojka, Darię Zawiałow, króla, Krzysztofa Zalewskiego, wspomnianą już sanah, Korteza, Ralpha Kaminskiego, Taco Hemingwaya oraz Vito Bambino. Muzyk nie zdradził jednak, kto pojawi się, na którym z zaplanowanych wydarzeń.

Kto gdzie będzie kiedy?! To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe.