Obserwuj w Google News

Daria Zawiałow wydała nowy singiel. "Gdybym miała serce" to ulubiona piosenka fanów

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.02.2020 13:26
Zareaguj Reakcja

Daria Zawiałow wydała nowy singiel „Gdybym miała serce”. Piosenka będzie już ostatnim utworem promującym jej drugą płytę zatytułowaną „Helsinki”. Wokalistka postanowiła zaskoczyć fanów i opublikowała kosmiczne lyric video.

Daria Zawiałow Gdybym miała serce nowy singiel kosmiczne lyric video
fot. Youtube screen

Daria Zawiałow — Gdybym miała serce. Nowy singiel i kosmiczne lyric video

„Gdybym miała serce” to nowy singiel Darii Zawiałow. Piosenkarka potwierdziła, że utwór będzie ostatnią piosenką promującą album „Helsinki”. Przypomnijmy, że dwa poprzednie single „Hej Hej” i „Punk Fu!” zrobiły furorę na antenie Radia ZET. Na ten ostatni wciąż możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Mój ulubiony utwór z albumu „Helsinki” doczekał się statusu „singla” i kosmicznego lyric video! Tak. Ja też na to czekałam hehe! Serio, serio — napisała wokalistka.

>>  Daria Zawiałow w „Od przedszkola do Opola”. Tak wyglądała w dzieciństwie [WIDEO]

 

Daria Zawiałow przyznała też, że nie planowała wydać „Gdybym miała serce” na singla, ale zrobiła to z myślą o swoich fanach: „Nigdy nie widziałam takiej mobilizacji wśród fanów więc cóż... Wy prosicie, ja spełniam życzenia”.

27-letnia artystka nie zwalnia tempa i zapowiada, że najbliższe miesiące będą bogate w niespodzianki.

Lyric video to jedna z wielu niespodzianek, które zaplanowałam dla Was na ten rok. Będzie tego więcej i powiem Wam — będzie grubo! Promise — dodała Zawiałow.

RadioZET.pl/PK