Obserwuj w Google News

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło w duecie. Wystąpili razem na koncercie w Warszawie [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
19.12.2019 10:28
Zareaguj Reakcja

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło wystąpili razem na scenie. Wokalista pojawił się gościnnie na koncercie autorki hitu „Hej Hej!” w klubie Stodoła w Warszawie. Wspólnie zaśpiewali dwa utwory, w tym wielki przebój „Małomiasteczkowy”. Internauci natychmiast zauważyli, że Dawid Podsiadło zmenił wizerunek.

Daria Zawiałow Dawid Podsiadło wystąpili razem na koncercie w Warszawie wideo
fot. Instagram screen

Daria Zawiałow i Dawid Podsiadło wystąpili razem na koncercie w Warszawie

Daria ZawiałowDawid Podsiadło w duecie. W trakcie środowego koncertu w warszawskiej Stodole wokalistka przygotowała wielką niespodziankę dla swoich fanów i zaprosiła na scenę gościa specjalnego, którym okazał się Podsiadło.

Para zaśpiewała razem jeden z utworów Darii Zawiałow z najnowszej płyty zatytułowany „Gdybym miała serce” oraz wielki przebój Dawida Podsiadło „Małomiasteczkowy”.

Po zakończonym koncercie Daria Zawiałow pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z Dawidem Podsiadło. Internauci natychmiast zauważyli, że artysta zmienił nieco wizerunek i zrezygnował ze swojego znaku rozpoznawczego, czyli słynnych wąsów.

 Taki KOLO dzisiaj wystąpił z nami w Stodole. @dylanwishop jesteś największa petarda! Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego zakończenia trasy! Dziękujemy Wam wszystkim za trasę Helsinki! — napisała szczęśliwa Daria Zawiałow.

Daria Zawiałow nagrała teledysk z uczestnikami "Top Model"

Nowy singiel Darii Zawiałow to piosenka „Punk Fu!”, która doczekała się już oficjalnego teledysku. W klipie pojawili się uczestnicy 8. edycji „Top Model”, gdzie w jednym z odcinków piosenkarka była gościem specjalnym.

 

RadioZET.pl/PK