Obserwuj w Google News

Daria Zawiałow w „Od przedszkola do Opola”. Tak wyglądała w dzieciństwie [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
21.10.2019 11:53
Zareaguj Reakcja

Daria Zawiałow podbija Radio ZET swoim najnowszym hitem „Hej Hej!”. Kariera 27-letniej wokalistki rozwija się obecnie w zawrotnym tempie. Niewielu słuchaczy jednak wie, że zdolna piosenkarka zaczynała swoją muzyczną przygodę na scenie „Od przedszkola do Opola”. Zobaczcie, jak Daria Zawiałow wyglądała w dzieciństwie.

Daria Zawiałow Od przedszkola do Opola występ 2000 rok tak wyglądała w dzieciństwie wideo
fot. Youtube

Daria Zawiałow jako dziecko w „Od przedszkola do Opola”. Występ z 2000 roku

Daria Zawiałow jako dziecko wystąpiła w  „Od przedszkola do Opola”, popularnym niegdyś programie emitowanym na antenie Telewizji Polskiej.

W internecie pojawiło się nagranie z 2000 roku, na którym widzimy m.in. 7-letnią Darię Zawiałow śpiewającą utwór „Rzeka” z repertuaru zespołu Wolna Grupa Bukowina.

Co ciekawe, prowadzący program Michał Juszczakiewicz zdradził przed jej występem, że Daria Zawiałow w dzieciństwie chciała zostać modelką lub aktorką, z naciskiem na ten drugi zawód. Jak widać, występowanie na scenie „Od przedszkola do Opola” opłaciło się i być może pomogło w przyszłości wokalistce zdecydować się jednak na karierę muzyczną.

„Hej Hej!” Darii Zawiałow na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET

Daria Zawiałow robi furorę na naszej antenie swoim najnowszym hitem „Hej Hej!”, który jest obecnie na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET.

Piosenka „Hej Hej!” to trzeci już singlem promujący drugą płytę Darii Zawiałow zatytułowaną „Helsinki”. Album został wydany w marcu tego roku i już zdążył pokrył się złotem.

„Hej Hej!” to prawdziwe oblicze świata, który obecnie nas otacza. Tekst utworu opowiada o tym, że życie jest krótkie i ulotne, a ludzie zbyt pochłonięci sobą, nie zdają sobie z tego sprawy. Biegną za pieniądzem, zaślepieni swoją chciwością, zapominając o wartościach, które dla każdego człowieka powinny być najważniejsze — zdradziła Daria Zawiałow.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK