Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 2: Anna Mucha rozpłakała się w programie. "Cała się trzęsę" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
03.04.2020 16:28
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha rozpłakała się w trakcie programu „Dance Dance Dance 2”. Jurorka wzruszyła się po występie jednego z duetów. Jak sama przyznała, taniec uczestników wywołał w niej dreszcze. Zobaczcie wideo.

Dance Dance Dance 2 Anna Mucha rozpłakała się w programie cała się trzęsę wideo
fot. mat. prasowe, Natasza Młudzik / TVP

Dance Dance Dance 2: Anna Mucha rozpłakała się po występie uczestników

Anna Mucha nie wytrzymała emocji i popłakała się w „Dance Dane Dance 2”. Występ jednego z duetów doprowadził jurorkę do łez, a kamery nagrały emocjonalną reakcję słynnej aktorki.

Myślę, że każdy z nas, jako artysta, marzy o takim momencie i takiej chwili, żeby wyzwalać w widzach takie emocje i takie uczucia. Czekałam na to, aż zatańczycie taniec współczesny i opowiecie swoim tańcem jakąś historię. Oczywiście nie spodziewałam się tego, że mnie przeczołgacie po tym wszystkim i w taki sposób. Jestem kompletnie rozwalona i miarą tego, jak zatańczyliście niech będzie moja i nasza rekcja. Jak skończyliście tańczyć, była cisza. Myśmy wam nie bili braw, myśmy byli w tej historii razem z wami i za to wam dziękuję — mówiła zapłakana Anna Mucha po występie jednego z duetów.

Jestem kompletnie rozwalona. Miałam dreszcze i cała się trzęsę — dodała na sam koniec.

Która para tak bardzo wzruszyła jurorkę? Przekonamy się już w sobotę o godzinie 20:35 w TVP2. W najbliższym odcinku zobaczymy Annę Karczmarczyk i Mateusza Łapkę, Rafała i Krzysztofa Jonkiszów, Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza oraz Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego, którzy zaprezentują wspólne choreografie.

Przypomnijmy, że o godzinie 20:00 widzowie będą mogli zobaczyć specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of” będący przypomnieniem najważniejszych fragmentów z poprzedniego odcinka.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK