Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 2: uczestnik przerwał występ i wyszedł ze studia. „Nie chcę już niczego” [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
26.03.2020 10:25
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Jonkisz zszedł ze sceny w trakcie solowego występu „Dance Dance Dance 2”. Tak dramatycznej sytuacji w tym programie jeszcze nie było. Uczestnik nagle przestał tańczyć i po kilkunastu sekundach przerwano nagranie.

Dance Dance Dance 2 Krzysztof Jonkisz przerwał występ i wyszedł ze studia wideo
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / mat. prasowe TVP

Dance Dance Dance 2: Krzysztof Jonkisz przerwał występ i wyszedł ze studia

Szokujące sceny w „Dance Dance Dance 2”. W najbliższym odcinku programu widzowie zobaczą dramatyczną sytuację z udziałem Krzysztofa Jonkisza. Uczestnik zdecydował się przerwać swój występ do utworu „Gettin’ Jiggy With It” Willa Smitha i zszedł ze sceny.

Tak fajnie zaczął. Szkoda… — powiedział poruszony Robert Kupisz.

Nastolatek zszedł ze sceny i opuścił studio w towarzystwie starszego brata Rafała Jonkisza. W artykule możecie zobaczyć wydarzenia zza kulis oraz reakcje jurorów i pozostałych uczestników, którzy byli wstrząśnięci całą sytuacją.

Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem, gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił… — mówił zapłakany Krzysztof Jonkisz tuż po zejściu ze sceny.

Czy to wydarzenie przekreśli dalszy udział braci Jonkisz w programie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:35 w TVP2. Tuż przed solowymi występami uczestników, o godzinie 20:00, widzowie będą mogli zobaczyć specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of” będący przypomnieniem najciekawszych momentów z Duetów emitowanych w ostatnią sobotę.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procenS podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK