Obserwuj w Google News

Cleo dołączyła do #Hot16Challenge. Jej brat walczy o zdrowie w szpitalu

Patrycja Chudolińska
2 min. czytania
13.05.2020 11:48

Cleo dołączyła do #Hot16Challenge. Wokalistka nagrała "szesnastkę" i wsparła charytatywną akcję zbiórki na szpitale. Swój utwór nominowała bratu, który obecnie walczy o zdrowie.

Cleo
fot. Instagram/@cleo_don

Cleo dołączyła do akcji #Hot16Challenge2. Wyzwanie zostało stworzone przez rapera Solara i ma na celu zebranie pieniędzy na walkę z koronawirusem. Kolejne nominowane osoby mają w ciągu 72 godzin stworzyć swoje "szesnastki" i zachęcić fanów do wpłacania na zbiórkę na siepomaga.pl. Do tej pory udało się uzbierać aż 1,7 mln złotych. Początkowo do akcji dołączali tylko raperzy, jednak od kilku dni swoich sił w rapie próbują także inni artyści oraz politycy.

Teraz swój #Hot16Challenge opublikowała Cleo. Wokalistka zaskoczyła swoich fanów wyjątkową dedykacją. Okazuje się, że jej brat przebywa obecnie w szpitalu i to właśnie jemu artystka ofiarowała utwór.

Zobacz także: Roksana Węgiel rapuje w Hot 16 Challenge. Nominowała zagraniczną gwiazdę [WIDEO]

Cleo rapuje w #Hot16Challenge. Zadedykowała utwór choremu bratu

- Kochani, tak jak wspomniałam #Hot16Challenge2 dedykuję mojemu Bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu. Rok 2020 stawia różne wyzwania. Czasy nie są łatwe, ale wierzę w to, że wszystko będzie dobrze - napisała Cleo na Instagramie.

Internauci w komentarzach życzą zdrowia bratu Cleo. Jej wykonanie mocno ich poruszyło.

- Miałam łzy w oczach, jesteśmy z Wami!! Widać ze wkładasz w Twoje numery masę serca, zawsze ciary, trzymajcie się.

- Zawsze się wzruszam na twoich numerach... ale na twojej HOT16 coś we mnie pękło. Dużo zdrowia dla brata i dla twojej całej rodziny. Kocham Cię mocno! Trzymaj się.

- Przed chwilą oglądałam twoją wersje #hot16challenge2, jest rewelacyjna, zdrowia dla braciszka.

Cleo została nominowana do #Hot16Challenge przez youtubera Friza. Sama nominowała kolejne osoby: zespół Enej, Red Lips i Natalię Kawalec.

RadioZET.pl/PCh