Obserwuj w Google News

Nie żyje znana raperka. Zmarła w wieku 25 lat

Maciej Friedrich
1 min. czytania
09.04.2020 15:08
Zareaguj Reakcja

Chynna, popularna amerykańska raperka, zmarła 8 kwietnia 2020 roku w Filadelfii w wieku zaledwie 25 lat. Zaledwie cztery miesiące temu ukazał się jej ostatni album. Zmarłą pożegnała pogrążona w żalu rodzina.

Nie żyje znana raperka. Zmarła w wieku 25 lat
fot. Instagram:@chizzyano

Światowe media obiegła informacja smutna nie tylko dla fanów rapu. W wieku zaledwie 25 lat zmarła amerykańska raperka Chynna Rogers, występująca jako po prostu Chynna. Była uznawana za artystkę mająca duży potencjał do podboju rynku, a jej utwór "Glenn Coco" dobrze radził sobie na amerykańskich listach przebojów. O śmierci artystki poinformował jej menadżer John Miller. Przyczyna zgonu raperki nie jest znana. Zmarła w swoim domu w Filadelfii.

- Była naprawdę mocno kochana i będziemy bardzo tęsknić - skometowała w rozmowie z magazynem "People" rodzina zmarłej.

Legendarny raper stracił córkę. Zginęła w wypadku samochodowym

Chynna nie żyje. Znana zmarła w wieku 25 lat

Chynna w wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją modelek, by kilka lat później porzucić dotychczasowe zajęcie na rzecz kariery muzycznej. Prowadzili ją uznani na scenie ASAP Yams i ASAP Mob, z którym była w związku.

W 2013 roku zyskała popularność singlem "Selfie", a rok później pojawiło się świetnie przyjęte "Glenn Coco". Na minialbumie "Music 2 Die 2" przyznała się do uzależnienia od opiatoidów. W jednym z wywiadów przyznała, że "muzyka była ucieczką od problemów i sposobem wsparcia dla fanów mających uzależnienia".

Jej ostatni album "If I Die First" ukazał się zaledwie cztery miesiące temu.

 

RadioZET.pl/MF