Obserwuj w Google News

Legendarny raper stracił córkę. Zginęła w wypadku samochodowym

Maciej Friedrich
2 min. czytania
18.03.2020 15:53
Zareaguj Reakcja

Eric B., producent i raper uznawany za jednego z pionierów światowego hip-hopu, stracił córkę. W niedzielę 15 marca Erica Barrier została przewieziona do szpitala po poważnym wpadku samochodowym. Niestety, lekarze byli bezradni.

Legendarny raper stracił córkę. Zginęła w wypadku samochodowym
fot. Instagram:@therealdjericb

Eric B. uznawany jest za jedną z legend światowego hip-hopu, a nawet pioniera gatunku. Pochodzący z Nowego Jorku producent i raper tworzył razem z Rakimem, niekwestionowaną legendą rapowej sceny. Niestety, Erica spotkała życiowa tragedia.

W poniedziałek 16 marca amerykańskie media obiegła informacja o śmierci ukochanej córki Erica B. Erica Barrier zmarła w wyniku obrażeń odniesionych w poważnym wypadku samochodowym.

Amerykański raper wystąpił w Warszawie. Po koncercie napisał: "Nigdy więcej nie wrócę do Polski"

Eric B. stracił córkę. Nie żyje dziecko legendarnego rapera

Errica Barrier w niedzielę 15 marca została przetransportowana do szpitala w Hartford z ciężkimi obrażeniami. Niestety, mimo starań lekarzy okazały się one zbyt ciężkie, by uratować córkę Erica B.

Jak poinformował portal Pagesix, Mini Cooper kierowany przez Ericę niespodziewanie zatrzymał się na środkowym pasie drogi. Kierowcy nadjeżdżającej ciężarówki nie udało się wyhamować i z dużym impetem uderzył w auto. Sam kierowca miał odnieść lekkie obrażenia. Trwa dochodzenie policji mające na celu wyjaśnienie zdarzenia.

Open'er Festival 2020: ASAP Rocky headlinerem festiwalu w Gdyni. Raper wystąpi 2 lipca w Gdyni

W sieci pojawiło się oświadczenie zrozpaczonego Erica B.

- Stoczyła dzielną walkę, jednak ufamy Bogu i Jego ostatecznej decyzji. Chcemy podziękować wszystkim za okazane wsparcie w tym trudnym czasie. Proszę, kontynuujcie modlitwę w intencji naszej rodziny, która przygotowuje się do pogrzebu (...) To był niefortunny wypadek samochodowy. Ważne jest, aby modlić się za drugiego kierowcę, do którego nasza rodzina nie ma żalu. Akceptujemy wolę Boga i z całego serca dziękujemy całemu zespołowi sanitarnemu, który opiekował się naszą córką - czytamy.

RadioZET.pl/MF