Obserwuj w Google News

Uczestnik amerykańskiego "Idola" oskarżony o włamanie i znęcanie nad byłą dziewczyną

2 min. czytania
20.04.2021 14:12

Cecil Ray Baker, uczestnik amerykańskiego "Idola" został aresztowany. Oskarżono go o włamanie do domu byłej dziewczyny Mariah Lopez oraz o znęcanie się nad kobietą. 

American Idol
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Cecil Ray Baker odpadł z amerykańskiego programu " Idol" w zeszłym tygodniu. Jednak to nie koniec przykrych informacji dla fanów uczestnika talent show. Baker został aresztowany za włamanie do domu swojej byłej dziewczyny Mariah Lopez.

Cecil Ray Baker z "Idola" oskarżony o włamanie i znęcanie nad byłą dziewczyną

Baker był uczestnikiem 19. edycji programu "American Idol". 20-latek został aresztowany przez Departament Policji Rockdale w Teksasie za włamanie do mieszkania z zamiarem napaści. Jak donosi portal People, wokalista został zwolniony za kaucją w wysokości 15 tysięcy dolarów jeszcze tego samego dnia.

Zobacz też: Maciej Maleńczuk winnym ataku na pro-lifera. Obie strony konfliktu odwołały się od wyroku 

Baker podobno włamał się do domu Lopez po tym, jak dziewczyna odmówiła mu zobaczenia się z córką. Wokalista wierzy, że jest ojcem dziewczynki.

Oglądaj

Lopez zeznała w rozmowie z policją, że jej były partner dostał się do jej domu i był agresywny. Miał pchnąć ja na ziemię i uderzyć dłonią w twarz. Na miejscu zdarzenia była także siostra Bakera. Kobieta potwierdziła większość szczegółów, które podała Lopez.

Mariah Lopez opowiada o znęcaniu na TikToku

Dzień po włamaniu, Lopez nagrała TikToka, gdzie szczegółowo opisała nieprzyjemności ze strony Bakera, których doświadczyła. Dziewczyna twierdzi, że jej były chłopak wysyłał jej groźby, pokazała siniaki na całym ciele, które miały być konsekwencją ich spotkań oraz uszkodzone po włamaniu drzwi. Lopez twierdzi, że jest ofiarą znęcania.

"Prawda w końcu wyjdzie na jaw. Ale szczerze mówiąc, mam nadzieję, że stanie się coś lepszego. Mam nadzieję, że pewnego dnia się zmienisz i staniesz odpowiedzialny. Mam nadzieję, że pewnego dnia staniesz się osobą, którą powinieneś być" - mówi Mariah Lopez.

Portal People poprosił przedstawiciela Bakera o komentarz w sprawie, jednak nie otrzymał, póki co żadnej odpowiedzi.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/People