Obserwuj w Google News

Billie Eilish zapowiada nowy singiel "Happier Than Ever" [WIDEO]

2 min. czytania
27.04.2021 11:32

Billie Eilish opublikowała fragment nowej muzyki. Wokalistka zapowiada najnowszy singiel "Happier Than Ever" krótkim wideo. Komentujący ogłaszają "nową erę" w karierze wokalistki. 

Billie Eilish
fot. Rex Features/East News

Billie Eilish opublikowała niedawno szeroko komentowane zdjęcie na Instagramie. Wokalistkę trudno było na nim rozpoznać. Swoje charakterystyczne oversizowe stylizacje zastąpiła obcisłym sweterkiem, a włosy zwykle pofarbowane wyrazistym kolorem zmieniły się w burzę blond loków. Jednak nie to było najważniejsze w poście.

Billie Eilish zapowiada singiel "Happier Than Ever"

Eilish zapowiedziała również, że w jej życiu wkrótce pojawią się nowe rzeczy. Wszechstronna artystka angażuje się w ochronę środowiska, ma na koncie stworzenie piosenki tytułowej do filmu Jamesie Bondzie, kompozycji do serialu "Euforia", a także nagrywa utwory z innymi znanymi artystami. Dlatego do ostatniej chwili nie można było mieć pewności, o jakich "nowych rzeczach" pisze wokalistka. Teraz wszystko stało się jasne.

Redakcja poleca

Billie Eilish opublikowała krótkie wideo zapowiadające jej najnowszy singiel "Happier Than Ever". W 15-sekundowym fragmencie Eilish obraca się powoli na krześle w kształcie muszli. Na ekranie widzimy artystkę w jej nowym wcieleniu otoczoną pastelowymi kolorami.

"Kiedy jestem z dala od ciebie, jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek"- nuci Eilish na tle delikatnych gitarowych akordów.

Komentujący nagranie zauważyli, że przemiana Billie zaszła nie tylko w jej wyglądzie, ale również w muzyce. Fani artystki ogłosili już "nową erę" wokalistki.

Finneas O’Connell, brat Billie w jednej z rozmów z australijskim "Hearld-Sun" opowiedział, że nowa muzyka wokalistki będzie jak "antidotum" oraz sprawi, że "ludzie będą przy niej tańczyć na ulicach".

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET