Obserwuj w Google News

Billie Eilish zaskoczyła fanów nowym kolorem włosów. Jest teraz blondynką [FOTO]

2 min. czytania
18.03.2021 16:38
Zareaguj Reakcja

Billie Eilish to jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Niespełna 20-letnia piosenkarka jest kilkukrotną zdobywczynią nagrody Grammy, a jej charakterystyczny wygląd od lat przykuwa uwagę mediów. Okazuje się, że ostatnio Billie postanowiła przefarbować swoje charakterystyczne, zielono-czarne włosy.

Billie Eilish
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Billie Eilish to utalentowana, młoda piosenkarka, której twórczość została doceniona nie tylko przez fanów. Piosenkarka jest laureatką pięciu nagród Grammy, trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019, a także Apple Music Awards 2019. W mediach społecznościowych śledzi ją blisko 80 mln osób. Billie na Instagramie dzieli się prywatnymi zdjęciami oraz promuje nowe kawałki.

Ostatnio autorka takich hitów, jak "Ocean Eyes", Bad guy" oraz utworu do filmu o Jamesie Bondzie "No Time To Die" pochwaliła się śmiałą metamorfozą. Choć do tej pory fani kojarzyli jej oryginalne, zielono-czarne włosy, teraz Billie postawiła na coś bardziej naturalnego. Internauci nie spodziewali się, że zobaczą ją w jasnym blondzie.

Zobacz także:  Uczestniczka „The Voice” brzmi jak Billie Eilish. Niesamowity występ z „No Time To Die” [WIDEO]

Billie Eilish przefarbowała włosy na blond [ZDJĘCIE]

Billie Eilish, która nie boi się eksperymentować z wyglądem, często wybierała oryginalny kolor farby do włosów. Jej fryzura była już całkiem czarna, niebieska, srebrna, a w ostatnich latach czarna z zielonym odrostem. Tym razem piosenkarka postawiła na delikatny, naturalny blond. Pocieniowała również włosy i ścięła grzywkę.

- Wyglądasz cudownie.

- Pasuje ci każdy kolor i cięcie!

- Uwielbiamy blonde Billie.

- Pięknie - komplementują fani.

Wam też się podoba metamorfoza Billie Eilish?