Obserwuj w Google News

Ania Karwan pokazała córkę we wzruszającym teledysku: "Ta piosenka to hołd dla mojej mamy" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.05.2020 14:24
Zareaguj Reakcja

Ania Karwan zaprezentowała wzruszający teledysk do nowego singla „Dzięki Tobie”, który jest hołdem dla jej mamy. W wideoklipie możemy zobaczyć piosenkarkę w towarzystwie córki. Artystka zdecydowała się tym utworem wesprzeć wszystkich fanów w trudnym czasie pandemii.

Ania Karwan pokazała córkę we wzruszającym teledysku do singla Dzięki Tobie wideo
fot. Youtube

Ania Karwan wydała nowy singiel zatytułowany „Dzięki Tobie”. Wokalistka nie miała w planach wydania tej piosenki jako singla, ale zmieniła zdanie w związku z pandemią koronawirusa. W ten sposób postanowiła wesprzeć fanów w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Tym nieplanowanym singlem wychodzę do Was, żebyście pamiętali, ze „nic co złe nie musi wiecznie trwać” i jestem w tym razem z Wami — wyznała piosenkarka.

Ania Karwan opowiedziała o walce z depresją: "Cierpiałam na nią kilkanaście lat"

Ania Karwan pokazała córkę we wzruszającym teledysku do nowego singla Dzięki Tobie

W oficjalnym teledysku do singla „Dzięki Tobie” Ania Karwan pojawia się w towarzystwie córki. Wzruszającym wideo artystka chce pokazać swoją codzienność, która musiała się zmienić przez pandemię koronawirusa. Trasa koncertowa piosenkarki została przerwana, a program „Taniec z Gwiazdami”, w którym miała wystąpić, przeniesiono na jesień.

Ania Karwan przyznała, że utwór „Dzięki Tobie” opowiada o jej mamie: „Ta piosenka to hołd dla mojej mamy, ale gdzieś pod spodem poruszam też duży, społeczny, wciąż ukrywany problem jakim jest depresja i stany lękowe. W tym utworze opisuję, co czuję, kiedy spływa na mnie fala niepokoju. Dlaczego zdecydowałam się na teledysk? Żeby pokazać moim fanom, że i ja się czasem boję. Zwłaszcza teraz, kiedy nasze jutro stało się jeszcze bardziej niepewne, niż zwykle. W teledysku pokazałam relację z moją córką, dzięki której chce mi się mocniej i bardziej kochać i żyć. Moją mamę, dzięki której umiem to robić i siebie — tę zwyczajną kobietę, której troski nie różnią się od Waszych”.

„Dzięki Tobie” to czwarty singiel płyty z debiutanckiej płyty Ani Karwan, która ukazała się w lutym 2019 roku. Album promowały już utwory „Głupcy”, „Słucham Cię w Radiu Co Tydzień” i „Czarny świt”.

Ania Karwan z debiutancką płytą w „ZET na Punkcie Muzyki” [WIDEO]

 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK