Obserwuj w Google News

Ania Dąbrowska i GrubSon w duecie. Pokazali teledysk do piosenki z filmu „1800 gramów” [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.10.2019 15:59
Zareaguj Reakcja

„1800 gramów (Gdy wiem, ze jesteś)” to piosenka Ani Dąbrowskiej i GrubSona, która promuje nowy polski film o tym samym tytule. W internecie pojawił się właśnie oficjalny teledysk, gdzie możemy zobaczyć nie tylko duet artystów, ale również kadry z filmu „1800 gramów”.

Ania Dąbrowska GrubSon teledysk do piosenki z filmu 1800 gramów wideo
fot. Youtube

Ania Dąbrowska i Grubson: piosenka z filmu 1800 gramów [TELEDYSK]

Ania Dąbrowska i GrubSon stworzyli razem nową piosenkę „1800 gramów (Gdy wiem, ze jesteś)”, która zapowiada najnowszą produkcję filmową TVN.

To są dla mnie zawsze takie fajne wyzwania, żeby napisać piosenkę do filmu — powiedziała Ania Dąbrowska w rozmowie z Radiem ZET.

Film zatytułowany „1800 gramów” trafi do polskich kin już 15 listopada. W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różdżkę. Na ekranie pojawią się również m.in. Maciej Zakościelny, Danuta Stenka, Piotr Głowacki, Roma Gąsiorowska i Wojciech Mecwaldowski.

W internecie zadebiutował ostatnio oficjalny teledysk Ani Dąbrowskiej i GrubSona. Oprócz kadrów z filmu „1800 gramów”, w wideoklipie możemy zobaczyć oboje artystów. Co ciekawe, GruBson zadebiutuje we wspomnianym filmie jako aktor.

1800 gramów: o czym jest film z Magdaleną Różdżką?

Film „1800 gramów” opowiada historię niezwykłej kobiety, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ewa (Magdalena Rożczka) szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka — Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie? — czytamy w materiale prasowym na temat filmu „1800 gramów”.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK