Obserwuj w Google News

Andrea Bocelli miał koronawirusa. Włoski tenor oddał osocze, aby pomóc ciężko chorym [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
26.05.2020 13:50
Zareaguj Reakcja

Andrea Bocelli miał koronawirusa. Słynny włoski tenor poinformował, że w marcu zrobił test, którego wynik był pozytywny. 61-letni artysta pojawił się we wtorek w szpitalu w Pizie, gdzie zdecydował się oddać osocze. Andrea Bocelli zdradził, jak wyglądał u niego przebieg choroby i jakie miał objawy.

Andrea Bocelli miał koronawirusa włoski tenor oddał osocze aby pomóc ciężko chorym foto
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Andrea Bocelli miał koronawirusa. Włoski tenor oddał osocze, aby pomóc ciężko chorym

Andrea Bocelli miał koronawirusa. Jeden z najsłynniejszych śpiewaków operowych na świecie ujawnił, że przeszedł zakażenie kilka tygodni temu. Włoski tenor dowiedział się, że ma koronawirusa dokładnie 10 marca, kiedy otrzymał pozytywny wynik testu.

We wtorek 61-letni Włoch pojawił się w szpitalu Cisanello w Pizie, gdzie zdecydował się oddać osocze, aby pomóc innym ludziom zmagającym się z koronawirusem.

W trakcie rozmowy z dziennikarzami opowiedział o przebiegu choroby. Jak się okazuje, Andrea Bocelli przeszedł zakażenie bardzo łagodnie. Pojawiła się u niego jedynie lekka gorączka. Potwierdził również, że jego żona oraz dwoje synów Amos i Matteo również zmagali się z koronawirusem. Obecnie wszyscy są już zdrowi.

Andrea Bocelli wystąpił w pustej katedrze w Mediolanie

Andrea Bocelli w Wielkanoc dał koncert „Music for Hope” w zupełnie pustej katedrze. Światowej sławy tenor wystąpił w Katedrze Narodzin św. Marii w Mediolanie. Koncert był transmitowany na żywo w serwisie YouTube. W ciągu zaledwie jednego dnia obejrzano go niemal 30 milionów razy.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/repubblica.it/PK