Obserwuj w Google News

Alicja Janosz wróciła z nowym teledyskiem. Wystąpili w nim jej mąż i synek [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.03.2020 13:33
Zareaguj Reakcja

Alicja Janosz, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „Idol”, wróciła z nowym teledyskiem. 34-letnia piosenkarka nagrywa dziś muzykę dla dzieci. Alicja Janosz pochwaliła się klipem do piosenki „Goń Złego Wilka”, w którym wystąpili także jej mąż i synek.

Alicja Janosz wróciła z nowym teledyskiem wystąpili w nim jej mąż i synek wideo
fot. TRICOLORS/East News, Youtube screen

Alicja Janosz wydała nowy teledysk. Wystąpili w nim jej mąż i synek

Alicja Janosz wygrała pierwszą polską edycję „Idola”. Mimo ogromnego sukcesu wokalistce nie udało się  zrobić wielkiej kariery po programie. 34-latka nie porzuciła jednak tworzenia muzyki.

W internecie pojawił się najnowszy teledysk Alicji Janosz do utworu „Goń Złego Wilka”. Okazuje się, że piosenkarka zaczęła nagrywać muzykę dla dzieci i już niedługo wyda swój pierwszy album skierowany do najmłodszych odbiorców. Płyta „Alicja Janosz Dzieciom” ukaże się już 29 marca.

Zapraszam Was serdecznie do oglądania go z maluszkami, a jeśli Wam się spodoba, to proszę, ślijcie go w świat! Swoim przyjaciołom, rodzinie, znajomym. Bo miny dzieci, gdy tańczą ten żartobliwy refren i robią Hu-ha, to niezastąpiony widok. A póki co zobaczcie, jak w teledysku tańczy poważna ekipa. Uwielbiam! — napisała Alicja Janosz na swojej stronie internetowej.

W nowym wideoklipie pojawia się nie tylko Alicja Janosz, ale także jej 6-letni synek Tymek oraz mąż, muzyk i producent muzyczny Bartosz Niebielecki.

Jakiś czas temu Alicja Janosz zdradziła, że uczy muzyki w przedszkolu. Prowadzi specjalne muzyczne warsztaty. Chętnie pracuje z dziećmi, razem z nimi śpiewa i gra na różnych instrumentach. To właśnie praca z maluchami zainspirowała zwyciężczynię „Idola” do nagrania pierwszej płyty z dziecięcymi piosenkami.

Kariera Alicji Janosz po „Idolu”

Debiutancki krążek „Ala Janosz” z 2002 roku dotarł do trzeciego miejsca polskiej listy bestsellerów płytowych. Niestety, kolejne lata przyniosły duży spadek popularności piosenkarki. Alicja Janosz nagrała utwór na ścieżkę dźwiękową do „Księgi Dżungli 2”, próbowała dostać się do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2004 roku i zdecydowała się na pseudonim sceniczny Alex. Nie przyniosło to jednak rezultatów.

Później Alicja Janosz zniknęła ze świata muzyki na wiele lat. Rozwiązała kontrakt z wytwórnią muzyczną, nawiązała współpracę z zespołem HooDoo Band, wyszła za mąż i wydała drugi album. W 2016 roku pojawiło się jej kolejne wydawnictwo „RetroNowa”. Płyta została dobrze przyjęta w środowisku muzycznym, a artystkę chwalono za interesujące połączenie popu i dźwięków retro. 

RadioZET.pl/PK