Obserwuj w Google News

Adele straciła dostęp do swojego Instagrama: "Zabrali mi hasło"

2 min. czytania
08.12.2021 14:25
Zareaguj Reakcja

Adele przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że nie ma dostępu do swojego konta na Instagramie. Odebrano jej hasło ze względu na treści, które publikowała.

Adele
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Adele to aktualnie jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Jej najnowszy album "30" w zaledwie kilka dni od premiery został uznany najlepiej sprzadającą się płyta w 2021 roku. Wokalistka w nowym materiale wyciska słuchaczom łzy i szczerze opowiada o swoich ostatnich przeżyciach.

Adele nie ma dostępu do swojego Instagrama. Skąd taka decyzja?

Media społecznościowe to aktualnie jeden z najlepszych kanałów do promocji swojej działalności i muzyki. Instagram, TikTok czy Facebook pozwalają nie tylko w darmowy lub pochłaniający dość małe koszta sposób reklamować koncerty, czy nowe wydawnictwa gwiazd. To także świetny kanał do bezpośredniego kontaktu z fanami i badań nad grupą odbiorców.

Redakcja poleca

Jak się okazuje, jedna z największych gwiazd muzyki nie ma dostępu do swojego konta na Instagramie. W rozmowie z Nikkie Tutorials artystka przyznała, że od jakiegoś czasu nie zarządza swoim profilem w znanym medium społecznościowym.

10 najlepszych piosenek 2021 roku według magazynu "Rolling Stone" [WIDEO]

Adele straciła hasło do Instagrama przez jedno zdjęcie

Adele opowiedziała, że stan rzeczy zmienił się podczas pandemii koronawirusa, kiedy to specjaliści od wizerunku gwiazdy, oddali jej hasło do serwisów społecznościowych. Zapytana, dlaczego nie może zarządzać nimi sama,odpowiedziała

Pewnie martwią się, że się upiję, albo będę się irytować. Zwykle nikomu nie odpowiadam, bardziej zamieszczam swoje ogólne przemyślenia.

Wolność Adele na Instagramie nie potrwała jednak długo. Wokalistka przyznała, że zaczęła dzielić się z fanami zabawnymi obrazkami, jednak potem zamieściła zdjęcie, przez które znowu pożegnała się z hasłem do konta.

Zamieściłam zdjęcie, które pewnie wiele osób pamięta. To była jedyna fotografia, jaką kiedykolwiek opublikowałam tam sama i po tym znowu zabrali mi hasło.

Fotka najwyraźniej nie pasowała specjalistom do dokładnie przemyślanego konta Adele. Przeglądając profil artystki, można domyślić się, że chodzi o zdjęcie z festiwalu w Londynie, która znacznie odstaje od spójnego feedu.

Pod zdjęciem z sierpnia 2020 roku zaczęły pojawiać się komentarze z hasztagiem #freeadele. Może być to akcja fanów, którzy woleliby, żeby Instagram Adele był miejscem, gdzie zobaczą więcej prawdziwego oblicza swojej idolki.