Obserwuj w Google News

"Joker 2": Lady Gaga jako Harley Quinn na pierwszym nowym z nadchodzącego filmu

2 min. czytania
15.02.2023 10:31
Zareaguj Reakcja

Jak Lady Gaga prezentuje się w roli Harley Quinn w filmie "Joker: Folie à Deux"? Twórca produkcji zamieścił w sieci nowy kadr z sequela oscarowego hitu.

Lady Gaga, Joaquin Phoenix - kadr z filmu Joker
fot. Rex Features/East News, Warner Bros.Pictures/Ferrari Press/East News

W drugiej części nagrodzonego Oscarem filmu "Joker" oprócz Joaquina Phoenixa zobaczymy również Lady Gagę. Artystka wcieli się w ukochaną tytułowego bohatera. Twórca sequela zdradził, jak Gaga prezentuje się jako Harley Quinn.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

"Joker 2": Lady Gaga jako Harley Quinn

Na początku czerwca 2022 roku pojawiła się oficjalna informacja o pracach nad drugą częścią "Jokera" z Joaquinem Phoenixem w roli tytułowej. Ujawniono też tytuł filmu - "Joker: Folie à deux", co sprawiło, że fani postaci od razu odgadli, że w produkcji zobaczymy nową wersję Harley Quinn. Następnie zdradzono, że w filie wystąpi Lady Gaga, a produkcja ma posiadać elementy musicalu.

Redakcja poleca

Todd Phillips - reżyser serii o szalonym antagoniście Batmana, postanowił wykorzystać Walentynki, by zaprezentować fanom w mediach społecznościowych kolejny kadr z "Joker: Folie à deux". Widzimy na nim Gagę w swojej najnowszej roli - ukochanej Jokera.

Wesołych Walentynek.

Gaga wcieli się w postać, która trafiła do komiksów DC, dzięki kultowej animacji "Batman" stworzonej w latach 90. XX wieku. Harley Quinn to była psychiatra, która próbowała wyleczyć Jokera. Książę Zbrodni Gotham zmanipulował ją jednak i z tego powodu przeszła na jego stronę, zostając partnerką Jokera - zarówno w kolejnych zbrodniach, jak i w życiu prywatnym. Postać, Harley Quinn w pozostałych adaptacjach komiksów DC grała do tej pory Margot Robbie. Seria "Joker" rozgrywa się jednak poza kinowym uniwersum DC.

Redakcja poleca

"Joker 2": kiedy premiera?

Produkcja "Jokera 2" trwa. Zdradzono, że film trafi do kin 4 października 2024 roku. Fani muszą więc jeszcze trochę poczekać. Na razie nie ujawniono zbyt wielu informacji na temat fabuły "Joker: Folie à deux", ale tytuł sugeruje, że produkcja skupi się na szaleństwie dwójki protagonistów.

RadioZET.pl/Instagram