Obserwuj w Google News

Nastoletni aktor skasował samochód. W jakim stanie trafił do szpitala?

2 min. czytania
30.11.2022 09:32
Zareaguj Reakcja

Grayson Chrisley - szesnastoletni aktor, brał udział w wypadku samochodowym. Jego siostra - aktorka Savannah Chrisley, opisała szczegóły zdarzenia oraz zdradziła w jakim jest stanie.

Grayson Chrisley
fot. Grayson Chrisley/Instagram

21 listopada 2022 roku doszło do wypadku samochodowego, w którym brał udział Grayson Chrisley - szesnastoletni aktor znany z kultowego horroru. Savannah Chrisley - jego siostra opisała, co się wydarzyło i w jakim stanie jej brat trafił do szpitala.

Grayson Chrisley miał wypadek samochodowy

Jak podaje Page Six, o szczegółach zdarzenia, wcześniej opisywanego przez amerykańskie media, poinformowała Savannah Chrisley za pośrednictwem najnowszego odcinka swojego podcastu "Unlocked". Zdradziła, że jej brat "skasował" swój wóz.

Jest z nim wszystko w porządku. Jest poobijany, ale wszystko z nim w porządku. Mogło być gorzej, więc dziękujmy dobremu Panu nad nami.

Julie Chrisley - matka Savannah i Graysona potwierdziła, że sytuacja mogła skończyć się "o wiele gorzej". Siostra młodego aktora opowiedziała o szczegółach wypadku.

Kiedy mi o tym powiedział, rzucił: "Walnąłem kogoś w tyłek".

Początkowo myślała, więc, że brat spowodował małą stłuczkę. Kiedy jednak zobaczyła samochód, była przerażona. Ford F-150 - a więc pickup, był "skasowany", a na wierzchu było widać "każdą poduszkę powietrzną".

To wyglądało źle. Kiedy pojawiłam się na miejscu wypadku i to zobaczyłam to, dosłownie serce mi zamarło.

Grayson został natychmiast przewieziony do szpitala w Nashville, gdzie badano go pod kątem urazu głowy. Savannah wspomniała również pobyt w szpitalu

Biorąc pod uwagę wszystkie kwestie prawne, pierwsze co powiedział Grayson, to: "To była ostatnia rzecz, której potrzebowaliśmy".

Kobieta odniosła się do wyroku, jaki niedawno usłyszała jej matka skaza na 7 lat więzienia za oszustwa bankowe i uchylanie się od płacenia podatków. Wyrok zapadł również w sprawie jej męża, Todda Chrisleya, gwiazdora telewizyjnego, który został skazany na 12 lat pozbawienia wolności. Para musi również zapłacić ponad 17 milionów dolarów odszkodowania za zarzucane im oszustwa na sumę 36 milionów. Chrisleyowie zamierzają odwołać się od wyroku.

Redakcja poleca

Grayson poprosił siostrę, by udała się do wraku pojazdu i odzyskała zdjęcie ich ojca, które chłopak trzymał na desce rozdzielczej.

Myślałam, że to będzie jakieś znaczące zdjęcie w stylu on i tata razem. Ale nie. To była klasyczna fotka uśmiechniętego Todda Chrisleya. Kiedy ją zobaczyłam, pomyślałam: "Chyba sobie robisz jaja".

Jak widać, wypadek Graysona Chrisleya został obrócony w żart, więc z nastolatkiem rzeczywiście musi być wszystko w porządku. 

Redakcja poleca

Grayson Chrisley: kim jest młody aktor?

Szesnastolatek pochodzi z rodziny amerykańskich celebrytów. Przed kamerą zadebiutował jako dziecko w 2014 roku za sprawą reality show o życiu jego najbliższych pod tytułem "Chrisley Knows Best". Gościnnie pojawiał się też w innych produkcjach telewizyjnych. 

W 2016 roku wystąpił w 4. części horroru "Rekinado" z podtytułem "Niech szczęki będą z tobą", wcielając się w samego siebie.

RadioZET.pl/Page Six