Obserwuj w Google News

Denise Richards przeżyła koszmar. Jej samochód został ostrzelany

Patryk Wołosz
2 min. czytania
16.11.2022 14:59

Denise Richards przeżyła szok, kiedy ktoś ostrzelał jej auto. Mimo to aktorka pojawiła się w pracy, gdzie została otoczona właściwą opieką. Według informatora magazynu People Richards była "przerażona".

Denise Richards przeżyła koszmar. Jej samochód został ostrzelany
fot. JLDuenas / SplashNews.com/East News

Denise Richards ma pecha zarówno w karierze, jak i prywatnie. Gwiazda znana z takich produkcji jak "Moda na sukces", "Żołnierze z kosmosu" i "Straszny film" trzykrotnie pretendowała do tytułu najgorszej aktorki na świecie. W roku 2000 otrzymała nawet Złotą malinę.

Mimo to jej kariera cały czas idzie do przodu. Richards cały czas pojawia się w bardziej lub mniej kasowych produkcjach, takich jak "Sekretne życie nastolatek" i "Ponad horyzont!". W 2022 roku pojawiły się dwie produkcje z jej udziałem - "Love Accidentally" i "Saturday at the Starlight".

Pomimo tego, że lista produkcji z jej udziałem jest naprawdę długa, kariera Denise Richards nigdy nie była oszałamiająco udana. Winę za to można zrzucić na umiejętności aktorskie Richards lub na zwykłego pecha, który towarzyszył jej także ostatnio.

Zobacz też: Joanna Krupa pobita na ulicy. Przerażające nagranie obiegło sieć [WIDEO]

Samochód Denise Richards został ostrzelany

W poniedziałek 51-letnia aktorka i jej mąż byli świadkami strzelaniny, która miała miejsce na ulicach Los Angeles. Jak poinformowały źródła magazynu People, celebrycka para zmierzała na plan filmowy, kiedy Denise zauważyła, że ktoś ich śledził. Mąż aktorki kilkukrotnie zmieniał kierunek jazdy, ale nie udało mu się zgubić pościgu. Kiedy się zatrzymał, drugi samochód wyhamował po lewej stronie. Wtedy nieznajomy mężczyzna wdał się w kłótnię z mężem gwiazdy, twierdząc, że ten zajechał mu drogę.

Mogłoby się wydawać, że była to jedynie drobna sprzeczka. Jednak kiedy para celebrytów dotarła na plan zdjęciowy, dotarło do nich, że mężczyzna strzelił w ich auto.

[Denise] była wstrząśnięta i przerażona — stwierdził później informator magazynu People.

Na szczęście poszkodowani mogli liczyć na współpracowników, którzy pomogli im uporać się ze stresem.

Redakcja poleca

Źródło: RadioZET.pl, People.com