Obserwuj w Google News

Joanna Krupa pobita na ulicy. Przerażające nagranie obiegło sieć [WIDEO]

1 min. czytania
16.11.2022 09:30
Zareaguj Reakcja

Joanna Krupa została uderzona w twarz i okradziona na ulicy. Do sieci trafiło przerażające nagranie z pobitą gwiazdą "Top Model". Film skomentowała menadżerka Joanny Krupy. 

Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Krupa przeraziła internautów udostępnionym filmem wideo, w którym widzimy brutalną scenę pobicia modelki. Joanna Krupa dostała cios w twarz od przechodzącego mężczyzny, a gdy leżała nieprzytomna na chodniku, napastnik ściągnął z niej sweter i uciekł.

Redakcja poleca

Joanna Krupa pobita i okradziona na ulicy

Jak widzimy na zamieszczonym filmie, brutalna napaść na Joannę Krupę wydarzyła się w biały dzień na ruchliwej ulicy. Mężczyzna okrada nieprzytomną modelkę na oczach ludzi, ale ci nie reagują, mijając leżącą bezwładnie gwiazdę "Top Model".

Choć tak naprawdę do żadnej napaści nie doszło, a scena została wyreżyserowana, zajście wyglądało naprawdę przerażająco. Joanna Krupa nie zdradziła, w jakim celu nakręciła to wideo, ale fani podejrzewają, że może chodzić o jakąś kampanię społeczną. 

"Ja myślę, że to kampania, zapewne metafora do tego, jak ludzie zabijają zwierzęta dla skóry lub futra i nikogo to nie obchodzi", "pewnie jakaś kampania stop obojętności - reaguj na przemoc, czy coś takiego" - spekulują internauci. 

Joanna Krupa poinformowała, że wkrótce ujawni szczegóły. Nagranie z pobitą gwiazdą "Top Model" skomentowała także menadżerka modelki, która podkreśliła na Instagramie, że z Joanną jest wszystko w porządku. 

Jesteście ciekawi, co szykuje gwiazda "Top Model"?