Obserwuj w Google News

Christina Applegate żegna się z aktorstwem. Jest nieuleczalnie chora

2 min. czytania
27.02.2023 13:42
Zareaguj Reakcja

Christina Applegate pojawiła się na gali SAG Awards w towarzystwie nastoletniej córki. Aktorka, chorująca na stwardnienie rozsiane, przyznała, że to prawdopodobnie ostatnia ceremonia, na której się pojawiła.

Christina Applegate
fot. Valerie Macon/AFP/East News

Christina Applegate żegna się z aktorstwem. U aktorki zdiagnozowano stwardnienie rozsiane, a choroba postępuje. Applegate pojawiła się na gali wręczenia nagród SAG Awards w towarzystwie córki. W pogotowiu miała też laskę. 

Zobacz także: Netflix z nowościami na marzec 2023. Pojawiła się lista premier filmów i seriali

Christina Applegate żegna się z aktorstwem. Jest nieuleczalnie chora

Christina Applegate wiele osiągnęła jako aktorka. 51-letnia artystka ogłosiła w 2021 roku, że zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Teraz podjęła decyzję o tym, by nie kontynuować kariery aktorskiej, a skupić się jedynie na zdrowiu.

Redakcja poleca

Aktorka pojawiła się jednak na czerwonym dywanie z okazji rozdania SAG Awards. Towarzyszyła jej 12-letnia córka Sadie. Co ciekawe, na lasce, dzięki której poruszała się Christina, można było zobaczyć napis "pie*dol się stwardnienie rozsiane". 

Jak podaje pudelek.pl, Applegate udzieliła wywiadu Los Angeles Times, gdzie wyznała, że to prawdopodobnie ostatnia jej gala rozdania nagród. Aktorka wyznała też, że skupia się na tym, by zapewnić nastoletniej córce godną przyszłość, dlatego nie rezygnuje w stu procentach z pracy. Nie pojawia się w filmach, ale została lektorką. 

Christina Applegate: kim jest?

Christina Applegate jest przede wszystkim znana z roli Kelly Bundy w serialu "Świat według Bundych". Wstąpiła też w "Przyjaciołach", "Złych mamuśkach" czy hitowym serialu Netflixa "Już nie żyjesz".

Zobacz także: "M jak miłość": okropna przemiana Uli w serialu. Widzowie będą w szoku

RadioZET.pl/pudelek.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News