Obserwuj w Google News

Powstają nowe "Wojownicze Żółwie Ninja". Scenarzystami filmu zostali twórcy "SNL"

2 min. czytania
03.08.2021 08:53

Colin i Casey Jost, znani z pisania skeczy do programu "Saturday Night Live" zostali scenarzystami nowego filmu z serii "Wojownicze Żółwie Ninja". Co wiemy na temat nadchodzącej produkcji?

Wojownicze Żółwie Ninja - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

"Wojownicze Żółwie Ninja" doczekają się kolejnej produkcji kinowej. Według najnowszych informacji za fabułę nadchodzącego filmu odpowiedzą Colin i Casey Jost - nominowani do nagrody Emmy scenarzyści programu komediowego "Saturday Night Live".

"Wojownicze Żółwie Ninja": Colin i Casey Jost scenarzystami nowego filmu z serii

Po raz ostatni z kinowym obliczem nastoletnich zmutowanych gadów mieliśmy do czynienia w roku 2016, kiedy powstała - druga część filmu "Wojownicze Żółwie Ninja" debiutującego dwa lata wcześniej. Wygląda na to, że niebawem poznamy nowe przygody Donatello, Raphaela, Leonardo i Michelangelo. 

Redakcja poleca

Jak podaje Deadline, bracia Jost zostali zaangażowani jako scenarzyści do niezatytułowanego jeszcze filmu Paramount Pictures o wojowniczych żółwiach i ich szczurzym mistrzu. Producentami filmu są Michael Bay, Andrew Form, Brad Fuller, Scott Mednick oraz Galen Walker. Na razie nie wiadomo nic na temat fabuły. Trudno też powiedzieć, czy nadchodząca produkcja będzie kontynuacją serii z 2014 roku, czy może kolejnym rebootem przygód słynnych bohaterów.

Jedno jest pewne - nie zabraknie humoru, scen walki, kanałów i pizzy. Co ciekawe nadchodzący film Paramount i Platinum Dunes nie będzie jedynym odświeżeniem "Wojowniczych Żółwii Ninja". Równolegle powstaje nowy film animowany z ramienia Nickelodeon, za który odpowie Seth Rogen. Trudno powiedzieć, czy oba tytuły będą ze sobą powiązane, czy może stanowią odrębne dzieła wykorzystujące tych samych bohaterów.

Redakcja poleca

"Wojownicze Żółwie Ninja" - kiedy premiera?

Na razie na temat filmu nie wiadomo nic poza tym, kto go wyprodukuje i napisze. Na premierę produkcji poczekamy więc zapewne kilka lat. Być może nowe aktorskie "Wojownicze Żółwie Ninja" zadebiutują w podobnym czasie co kolejny film animowany ze zmutowanymi wojownikami. Fani serii muszą się więc uzbroić w cierpliwość.

RadioZET.pl/Deadline