Obserwuj w Google News

The Voice Senior: Gwiazda TVP poprowadzi nowy program?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
25.06.2019 11:28
Zareaguj Reakcja

Telewizja Polska jeszcze w tym roku wyemituje nowe muzyczne show "The Voice Senior", w którym umiejętności wokalne zaprezentują uczestnicy w wieku powyżej sześćdziesięciu lat. Według medialnych doniesień w roli prowadzącej zobaczymy jedną z gwiazd TVP.

The Voice Senior: Gwiazda TVP poprowadzi nowy program?
fot. Sylwia Olszewska/East News

" The Voice Senior" to kolejny muzyczny format, który przygotowuje Telewizja Polska. Talent show oparte jest na tym samym schemacie co "The Voice of Poland" i "The Voice Kids", tym razem jednak umiejętności wokalne zaprezentują osoby powyżej 60. roku życia. Według ustaleń portalu Wirtualne Media, pierwszy odcinek programu obejrzymy jeszcze w tym roku. Emisja zaplanowana została najprawdopodobniej na początek grudnia 2019.

The Voice Senior - kto poprowadzi nowe show TVP?

Wielu widzów zastanawiało się, kto poprowadzi "The Voice Senior". W prasie pojawiły się informacje, że ma to być Marta Manowska, jedna z najpopularniejszych prezenterek TVP. "Super Express" informował nawet, że znana z "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" prowadząca ma w nowym programie zarobić ogromne pieniądze. Wiele wskazuje na to, że prasowe doniesienia były prawdziwe. Portal Wirtualne Media, powołując się na nieoficjalne informacje, potwierdził udział Manowskiej w "The Voice Senior". Marta wyrasta na prawdziwą gwiazdę TVP, jej angaż nie byłby więc zaskoczeniem.

Równie intrygująca jest kwestia jury, które oceniać będzie występy seniorów. W mediach pojawiają się przeróżne nazwiska, pod uwagę Telewizja Polska ma brać Marka Piekarczyka, Marylę Rodowicz, Andrzeja Piasecznego i Michała Szpaka. Według jednego z portali umowę z producentami "The Voice Senior" podpisała Alicja Majewska.

Marta Manowska - kim jest gwiazda TVP?

Marta Manowska jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Dziennikarską karierę rozpoczynała od pracy w "Dzienniku Zachodnim", epizodycznie występowała również w serialach. W 2013 roku podjęła współpracę ze stacją TVN. Przeprowadzała castingi do "Ugotowanych" i współpracowała przy produkcji "Bitwy na głosy". Od września 2014 pracuje w TVP prowadząc "Rolnik szuka żony", a od 2019 także "Sanatorium miłości". Na swoim koncie ma trzy książki: "Rolnik szuka żony", "Bytomianie – ich życie i miasto" oraz "Nacjonalizm w Hiszpanii. Katalonia i Kraj Basków – dwie drogi do niepodległości".

 

Marta Manowska
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/MF