Obserwuj w Google News

The Voice Senior: Marta Manowska gospodynią programu. Ile zarobi?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
04.06.2019 17:49
Zareaguj Reakcja

"The Voice Senior" to nowe, zapowiadane przez TVP muzyczne show. Swoje wokalne talenty mają prezentować wokaliści i wokalistki po sześćdziesiątce. Według prasowych doniesień prowadzącą program została znana z "Sanatorium Miłości" i "Rolnik szuka żony" Marta Manowska. Prowadząca ma zarobić w programie małą fortunę. 

The Voice Senior: Marta Manowska gospodynią programu. Ile zarobi?
fot. Instagram:@martamanowska

" The Voice Senior" to nowe muzyczne show TVP oparte o klasyczny format " The Voice of Poland". Tym razem w wokalne szranki staną jednak utalentowane osoby po sześćdziesiątce. Jak informuje "Super Express", Telewizja Polska w roli prowadzącej show obsadziła dobrze doświadczoną profesjonalistkę w osobie Marty Manowskiej. Nic w tym dziwnego, gwiazda TVP zyskała ogromną sympatię widzów w "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium Miłości". Jej talent ma jednak swoją cenę. 

Ile Marta Manowska zarobi w "The Voice Senior"? 

Talent i popularność Marty Manowskiej już wcześniej pozwalały jej na zarabianie dużych pieniędzy. Obecnie za jeden sezon "Rolnik szuka żony" prezenterka ma inkasować około 100 tysięcy złotych, podobnie w wypadku "Sanatorium Miłości". Jednak za udział w "The Voice Senior" ma otrzymać kilkukrotnie wyższą stawkę. Według informacji "Super Expressu" Manowska ma zarobić nawet około 500 tysięcy za sezon programu. 

ZOBACZ: Marta Manowska pokazała zdjęcie z młodości. Nie zawsze była blondynką?

Marta jest warta takich pieniędzy. Nie zapominajmy też, że jest kuszona ofertami z innych stacji i ktoś może ją zwyczajnie podkupić, tym bardziej że już kiedyś pracowała przy programach TVN - zdradziła dziennikowi wysoko postawiona w TVP osoba. 

The Voice Senior - jurorzy i zasady

Zasadniczo formuła "The Voice Senior" nie będzie różnić się od klasycznego "Voice'a". Wokalistki i wokalistów po sześćdziesiątce oceniać ma jury w składzie: Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny i Marek Piekarczyk. O pomyśle formatu pozytywnie wypowiedziała się między innymi Walentyna Kozioł znana z "Sanatorium Miłości". 

My, seniorzy, mamy wiele ukrytych talentów, które nie koniecznie znają nasi bliscy. Gwiazdą i osobowością można być nawet po sześćdziesiątce i zaskoczyć innych. Aktualnie pracuję jako animator w klubie seniora w Mikołowie i osobiście będę zachęcać moich podopiecznych, by zgłaszali się do tego programu - pochwaliła pomysł programu. 

Data emisji pierwszego odcinka "The Voice Senior" nie jest jeszcze znana. Możliwe, że program pojawi się w jesiennej ramówce TVP.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF