Obserwuj w Google News

The Voice Senior: Alicja Majewska jurorką programu? Są pierwsze informacje

Piotr Krajewski
2 min. czytania
18.06.2019 14:05
Zareaguj Reakcja

„The Voice Senior” to nowy program, który już niedługo zadebiutuje na antenie TVP. Wystąpią w nim osoby po 60. roku życia. W internecie krąży coraz więcej informacji o potencjalnych trenerach. Wszystko na to wskazuje, że poznaliśmy nazwisko pierwszego jurora „The Voice Senior”. Będzie nim najprawdopodobniej Alicja Majewska.

The Voice Senior Alicja Majewska jurorką programu są pierwsze informacje
fot. Youtube screen

The Voice Senior: Alicja Majewska będzie jurorką?

Alicja Majewska jurorką „The Voice Senior”? Tak wynika z nieoficjalnych informacji podanych przez portal Przeambitni.pl. Nazwisko pierwszego jurora miała zdradzić jedna z osób pracujących przy realizacji programu.

TVP bardzo długo zastanawiało się jak odświeżyć program i pokazać nową osobę, którą jednocześnie mogą pokochać widzowie muzyczne show i zaryzykowali i zaangażowali Panią Alicję Majewską. W tym tygodniu podpisała umowę z producentami i bardzo jest zadowolona, że weźmie udział w tym formacie — pisze portal Przeambitni.pl.

Alicja Majewska to jedna z najsłynniejszych polskich piosenkarek w historii. Wielokrotnie nagradzana na festiwalu w Opolu artystka występowała w wielu państwach Europy, Ameryce Północnej i Australii. Jest autorką słynnych polskich przebojów: „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą”, „Jeszcze się tam żagiel bieli” czy „To nie sztuka wybudować nowy dom”. Współpracowała z największymi nazwiskami polskiej piosenki, m.in. Zbigniewem Wodeckim, Andrzejem Zauchą i Jerzym Połomskim.

Alicja Majewska
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Kto jeszcze zasiądzie w jury polskiego „The Voice Senior”? Na ten moment nie ma potwierdzonych informacji, ale wśród potencjalnych nazwisk pojawiają się m.in. Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Michał Szpak i Marek Piekarczyk.

Kiedy premiera „The Voice Senior” w TV? [DATA]

Jak podaje serwis, premiera „The Voice Senior” w TVP odbędzie się w grudniu 2019 roku. Zdjęcia do pierwszej edycji programu ruszają podobno już w lipcu. Wszystko na to wskazuje, że show poprowadzi Marta Manowska.

„The Voice Senior” to kolejna odsłona słynnego międzynarodowego formatu telewizyjnego typu talent show. W polskiej telewizji mogliśmy już podziwiać uczestników w programach „The Voice” i „The Voice Kids”.

W „The Voice Senior” występują uczestnicy po 60. roku życia. Format był emitowany już w kilku europejskich krajach. Muzyczne zmagania starszych uczestników mogli oglądać widzowie w Belgii, Holandii, Niemczech czy Rosji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/przeambitni.pl/PK