Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Fani Gimpera twierdzą, że finał był ustawiony. Jest komentarz youtubera

Maciej Friedrich
2 min. czytania
20.05.2019 09:50
Zareaguj Reakcja

W finale 9. edycji „Tańca z gwiazdami” głosami widzów zwyciężyła Joanna Mazur. Jednak zdaniem fanów Gimpera był to efekt problemów z wysyłaniem głosów na youtubera. Pojawiły się zarzuty, że finał był ustawiony. Sprawę skomentował sam Gimper.

Taniec z gwiazdami: Fani Gimpera twierdzą, że finał był ustawiony. Jest komentarz youtubera
fot. Instagram:@gimperowski

„Taniec z gwiazdami” 9 wywołał u widzów wyjątkowo wiele emocji. Nie wszystkie były ściśle związane z tym, co działo się na parkiecie. Sporo emocji wzbudził udział Justyny Żyły, która usłyszała od jurorów wiele gorzkich słów. Prawdziwe kontrowersje pojawiły się jednak tuż przed finałem. W odcinku półfinałowym niespodziewanie z programem pożegnała się Tamara Gonzalez Perea, przez wiele osób typowana na faworytkę do zwycięstwa. Tymczasem do finału obok Joanny Mazur przeszedł Tomasz „Gimper” Działowy, choć jego umiejętności taneczne nie zachwycały. Internetowy gwiazdor bardzo mocno starał się o głosy swoich fanów, obiecując nagrody w przypadku jego wygranej. Program skrytykowano za oddanie decyzji o zwycięstwie jedynie widzom. Po finale z kolei fani Gimpera zaatakowali Polsat, zarzucając producentom „Tańca z gwiazdami” manipulowanie wynikami głosowania.

Taniec z gwiazdami: Fani Gimpera zarzucają Polsatowi fałszowanie wyników

W 9. edycji „Tańca z gwiazdami” zwyciężyła Joanna Mazur. Część widzów zarzuciła jednak producentom show manipulację. W sieci pojawiły się komentarze, w których fani Gimpera informują, że w pewnym momencie nie mogli głosować na swojego idola.

„Ale wyników procentowych to już nie pokaże Polsat. Przecież gdyby gość z internetu wygrał, to by Grażyny nie przeżyły tego”.

„Ostatni taniec to zdecydowanie pojechanie po emocjach i litości, a jeszcze 20-30 minut przed zakończeniem głosowania były problemy z głosowaniem na Tomka, że ludzie dostawali smsy zwrotne, że wystąpił problem”.

„Brawo za blokowanie SMS-ów. Potwierdzenia przyszły po godzinie 22” – skarżyli się internauci.

„Taniec z gwiazdami”: Gimper komentuje zamieszanie w finale

Sytuacja stała się na tyle poważna, że stanowisko w sprawie zdecydował się zająć sam Gimper.

„Ja nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych i jako uczestnikowi mi nie wypada podważać wyników programu, więc przyjmuję wynik finału taki, jaki jest i bardzo się z niego cieszę, bo 2. miejsce to bardzo ładne miejsce. I przy tym zostańmy. A jeżeli chodzi o jakieś problemy z sms-ami, to problem zgłosiłem i będę chciał się dowiedzieć, z czego to wynikało i jeżeli dostanę jakąś odpowiedź w tym temacie to myślę, że się z wami tym podzielę [...] Chciałbym nie wierzyć w scenariusz, w którym ktoś coś zablokował. Mam nadzieję, że tak nie było. Głęboko wierzę, że tak nie było, pomimo że wiele osób w komentarzach to sugeruje. Na pewno będę chciał to zweryfikować, bo jest to ważne, żebyście nie czuli się oszukani” – skomentował.

Telewizja Polsat do tej pory nie odniosła się do oskarżeń internautów.

 

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/MF