Obserwuj w Google News

Projekt Lady 4 FINAŁ: Znamy finalistki. Kogo zobaczymy w ostatnim odcinku?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
30.07.2019 10:19
Zareaguj Reakcja

Za nami 11. odcinek czwartej serii „Projektu Lady”. Wiemy już, które z uczestniczek powalczą o główną nagrodę w odcinku finałowym. W grze pozostała trójka dziewcząt, które najlepiej poradziły sobie z przemianą w damę. Kto musiał oddać perły tuż przed finałem?

Projekt Lady 4 FINAŁ: Znamy finalistki. Kogo zobaczymy w ostatnim odcinku?
fot. Instagram:@projekt.lady.tvn

Projekt Lady” już po raz czwarty bawi i wzrusza widzów. Po raz kolejny dziewczęta, często sprawiające kłopoty wychowawcze, starają się zmienić swoje życie i zostać prawdziwymi damami. Zmagania mentorek i prowadzącej program Małgorzaty Rozenek-Majdan z niepokornymi uczestniczkami cieszą się dużą popularnością. Za nami 11. odcinek serii, wiemy zatem, kto powalczy w finale o główną nagrodę programu. Jedna z dziewcząt musiała oddać perły tuż przed finałem. Kogo zobaczymy w ostatnim odcinku?

Projekt Lady 4: Kto wystąpi w finale?

Zgodnie z zapowiedziami, 4. edycja „Projektu Lady” była wyjątkowo emocjonująca. Dziewczęta okazały się wyjątkowo krnąbrne, a ich wybuchowe charaktery doprowadzały do ekstremalnych sytuacji. Na planie doszło do bójki, producenci byli też krytykowani za znęcanie się nad zwierzętami. Ostatecznie do 11. odcinka dotarła czwórka uczestniczek: Iwona, Liubov, Dominika i Agata. Uczestniczki spotkały się na Malcie z europejską rodziną arystokratów: baronostwem Caroline i Clementem de Piro D'Amico Inguanez. Zwiedziły wyspę, spróbowały swoich sił w sportach wodnych oraz wzięły udział w kolacji, która miała sprawdzić ich znajomość języka angielskiego i dobrych manier.

Pod koniec odcinka mentorki musiały zadecydować, która z dziewcząt pożegna się z programem tuż przed odcinkiem finałowym. Ich decyzją perły oddać musiała Iwona Sobieraj. W finale „Projektu Lady” zmierzą się więc Agata, Dominika i Liubov. Która z nich zwycięży i zostanie zwyciężczynią 4. edycji „Projektu Lady”? Finałowy odcinek TVN wyemituje w poniedziałek 5 sierpnia o godzinie 21.30

Jak myślicie, która z dziewcząt ma największe szanse na wygraną?

 

RadioZET.pl/MF