Obserwuj w Google News

"Powrót do liceum" nowym hitem Netflixa. Jednak to metamorfoza aktorki jest najbardziej komentowana

2 min. czytania
18.05.2022 15:31
Zareaguj Reakcja

"Powrót do liceum" to amerykańska komedia, która wspięła się na szczyt zestawienia najchętniej oglądanych filmów na Netflixie w Polsce. O czym opowiada produkcja, kto w niej występuje i dlaczego główna aktorka budzi takie emocje? Podajemy szczegóły.

Powrót do liceum
fot. Materiały prasowe Netflix

"Powrót do liceum" nowym hitem Netflixa. Jest to amerykańska komedia, która z marszu zyskała popularność. Twórcą produkcji jest Alex Hardcastle, odpowiedzialny za sukces takich seriali jak "The Office", "Parks and Recreation" czy "Grace i Frankie". Fabuła hitu Netflixa jest nietypowa, ale utrzymana w żartobliwym tonie. Jednak to metamorfoza aktorki jest najbardziej komentowana. Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz takżeTOP filmy na Netflixie. Amerykańska komedia zdominowała zestawienie [TOP 10]

"Powrót do liceum" nowym hitem Netflixa. Jednak to metamorfoza aktorki jest najbardziej komentowana

"Powrót do liceum" to nowa komedia, która trafiła na platformę Netflix. Jej fabuła przypomina nieco klasyk komediowy sprzed lat, czyli produkcję "Dziś 13, jutro 30". Jest to opowieść o losach Stephanie, licealistki, która marzy o popularności w szkole. Jest na dobrej drodze, by spełnić to marzenie. Steph zostaje cheerleaderką. Podczas jednego z układów upada i zapada w dwudziestoletnią śpiączkę. Stephanie ma 37 lat, gdy się wybudza. Nie potrafi się jednak pogodzić ze swoim losem i postanawia spełnić marzenie z liceum.

Redakcja poleca

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu "Powrót do liceum".

W filmie "Powrót do liceum" występują:

  • Rebel Wilson
  • Alicia Silverstone
  • Justin Hartley
  • Sam Richardson
  • Angourie Rice
  • Chris Parnell
  • Zoe Chao

"Powrót do liceum": dlaczego rola Rebel Wilson jest tak szeroko komentowana?

Rebel Wilson, która wcieliła się w filmie "Powrót do liceum" w główną bohaterkę Stephanie, jest lubioną aktorką i komediantką. W ostatnich latach Wilson przeszła sporą metamorfozę, której efektami chętnie się chwali w mediach społecznościowych. Rebel Wilson sporo schudła, a film "Powrót do liceum" jest pierwszą taką dużą produkcją, w której można ją zobaczyć od tego czasu. I to właśnie dlatego tak szeroko komentowany jest jej wygląd. Wielu krytyków zwróciło jednak uwagę, że australijska aktorka świetnie sobie poradziła w filmie "Powrót do liceum". Jest on dostępny tylko na Netflixie.

Zobacz także:  Netflix chce wprowadzić programy na żywo. Na czym będzie to polegało?

RadioZET.pl

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio
10 Zobacz galerię
fot. AP/Associated Press/East News