Obserwuj w Google News

Najpopularniejsze produkcje na Netflixie. Polski serial bezkonkurencyjny [TOP 10]

2 min. czytania
01.02.2021 12:41

Netflix dzieli się listą najpopularniejszych produkcji na platformie. Tym razem prym wiedzie polska produkcja. "Lupin" nie wypada z zestawienia, ale wróżki z "Przeznaczenie: Saga Winx" nie radzą sobie już świetnie. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy.

Netflix
fot. Shutterstock

Najpopularniejsze produkcje na Netflixie zmieniają się z każdym tygodniem. Jest to lista, która ma pomóc użytkownikom platformy w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu. Jest ona układana na podstawie najchętniej oglądanych produkcji w danym kraju. Tym razem polski serial zdeklasował konkurencję. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  "Prokurator" to kolejny polski serial, który pojawi się na platformie Netflix

Netflix: najpopularniejsze produkcje na platformie. Polski film na topie

Netflix udostępnia TOP 10 produkcji na platformie. Co tydzień przyglądamy się temu zestawieniu, dzięki któremu możemy się dowiedzieć, co jest obecnie na topie w Polsce. Tym razem prym wiedzie polski serial "Prokurator" z Jackiem Komanem i Magdaleną Cielecką. Jest to kolejny efekt współpracy Telewizji Polskiej z platformą Netflix. Serial "Prokurator" miał premierę w 2015 roku i był emitowany na antenie TVP2. Jak się okazuje - szybko zyskał zainteresowanie użytkowników Netflixa.

Redakcja poleca

Popularności nie można odmówić także hiszpańskim produkcjom - to niemal pewne, że kolejne tytuły będą oglądane przez Polaków. Tym razem sięgamy po film "Poniżej zera". Popularnością cieszy się także film "Wykopaliska" z Carey Mulligan, Ralphem Fiennesem i Lily James. Ta produkcja z gwiazdorską obsadą jest jedną z najważniejszych premier platformy Netflix w lutym 2021 roku. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Z zestawienia TOP 10 najchętniej oglądanych filmów i seriali nie wypadają trzy przeboje ostatnich tygodni - mowa o serialach "Lupin", "Przeznaczenie: Saga Winx" oraz produkcji "Bridgertonowie".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [LISTA]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Prokurator"
  2. "Poniżej zera"
  3. "Wykopaliska"
  4. "Lupin"
  5. "Ohana: Najcenniejszy skarb"
  6. "Przeznaczenie: Saga Winx"
  7. "Gazu, pieski, gazu!"
  8. "Bridgertonowie"
  9. "Brightburn: Syn ciemności"
  10. "Psi patrol"

Zobacz także:  "Przeznaczenie: Saga Winx", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Przeznaczenie: Saga Winx": kim jest Abigail Cowen, która wciela się w Bloom?

RadioZET.pl/Netflix Polska