Obserwuj w Google News

"Kraven the Hunter": gwiazda "Anny Boleyn" dołączy do galerii przeciwników Spider-Mana

2 min. czytania
29.07.2021 13:53
Zareaguj Reakcja

Według najnowszych informacji w filmie "Kraven the Hunter" wystąpi Jodie Turner-Smith - aktorka znana z serialu "Anna Boleyn". W kogo się wcieli?

Jodie Turner-Smith
fot. CHRISTOPHE SIMON/AFP/East News

Do obsady "Kraven the Hunter" - nadchodzącego filmu Sony Pictures na podstawie komiksów Marvela, dołączyła Jodie Turner-Smith. Gwiazda serialu "Anna Boleyn" zagra jedną z przeciwniczek Spider-Mana.

"Kraven the Hunter": Jodie Turner-Smith w obsadzie filmu Marvela

O tym, że wytwórnia Sony Pictures tworzy własne filmowe uniwersum Marvela wiadomo od czasu premiery "Venoma". Niebawem zadebiutuje druga część filmu i Symbiocie a zaraz po niej w kinach pojawi się kolejna produkcja z cyklu - "Morbius". W niedługim czasie dołączy do nich "Kraven the Hunter".

Redakcja poleca

Jak podaje portal The Illuminerdi w filmie zobaczymy Jodie Turner-Smith - aktorkę, która zasłynęła tytułową rolą w serialu "Anna Boleyn", a ostatnio zagrała w filmie "Without Remorse". Według doniesień Turner-Smith zagra najprawdopodobniej Calypso - ukochaną tytułowego bohatera i przeciwniczkę Spider-Mana. Na razie informacja nie została potwierdzona oficjalnie. Na temat filmu wciąż wiadomo bardzo niewiele.

W maju 2021 roku ogłoszono jednak, że w roli głównej zobaczymy gwiazdę "Avengers: Age of Ultron" - Aarona Taylora-Johnsona. To właśnie ten aktor zagra Sergeia Kravinoffa - jednego z najpotężniejszych łowców na świecie i zaciekłego wroga pajęczego herosa. Na razie nie zdradzono, o czym opowie film i czy Spidey w ogóle się w nim pojawi. Niewykluczone, że produkcja, podobnie jak "Venom", będzie pozbawiona obecności Spider-Mana. 

Komiksowa Calypso Ezili została stworzona przez Denny'ego O'Neilla i Alana Weissa w 1980 roku na kartach "The Amazing Spider-Man" #209. Była haitańską kapłanką voodoo, która potrafiła przygotować różnego rodzaju mikstury. Kilkukrotnie starła się ze Spider-Manem, ale stanęła również oko w oko z Daredevilem. Calypso to psychopatyczna postać, która była partnerką Kravena nie tylko w zbrodni, ale i w życiu prywatnym. Podsycała jego nienawiść do Spider-Mana, doprowadzając go do szaleństwa. To właśnie jej mikstury odpowiadały za zwiększone cechy fizyczne Kravena, takie jak zwiększona siła, szybkość, zwinność regeneracja czy wyostrzone zmysły.

Redakcja poleca

"Kraven the Hunter": kiedy premiera?

Czy filmowa Calypso również będzie tak złowieszcza jak jej papierowy odpowiednik? Przekonamy się za jakiś czas. Film wyreżyseruje J.C. Chandor. Na razie, poza Aaronem Taylorem-Johnsonem i Jodie Turner-Smith nie zdradzono członków obsady produkcji. "Kraven the Hunter" ma trafić do kin 13 stycznia 2023 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/The Illuminerdi