Obserwuj w Google News

Karolina Pilarczyk promowana przez Netlixa. Polka wystąpi w wielkim show platformy [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
06.08.2019 09:33
Zareaguj Reakcja

Platforma Netflix zapowiedziała nowe show, którego rozmach ma zaszokować widzów. W „Hyperdrive”, którego współproducentką jest hollywoodzka gwiazda Charlize Theron, zobaczymy między innymi Karolinę Pilarską. Przed jakimi wyzwaniami stanie polska gwiazda driftingu?

Karolina Pilarczyk promowana przez Netlixa. Polka wystąpi w wielkim show platformy [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Netflix nie przestaje zaskakiwać i dba o to, by widzowie otrzymywali kolejne wyprodukowane z rozmachem formaty. Nie inaczej ma być w przypadku nowego show „Hyperdrive”, którego zwiastun został opublikowany w sieci. Jego współproducentką jest Charlize Theron, hollywoodzka gwiazda znana między innymi z oscarowej roli w „Monster”. Krajowych widzów z pewnością najbardziej emocjonuje jednak fakt, że w programie obejrzymy Polkę. Wśród kilkunastu uczestników, którzy zmierzą się ze swoimi ograniczeniami i strachem, znalazła się Karolina Pilarczyk, dwukrotna Mistrzyni Europy w driftingu, postać doskonale znana wszystkim fanom motosportu. Krajowa gwiazda nie kryje swojej radości z powodu udziału w show.

Niesamowita przygoda, fantastyczna adrenalina, rewelacyjni kierowcy. Wariactwo na całego – jedna z najfajniejszych rzeczy, jaka przydarzyła nam się w życiu! – napisała na swoim profilu na Facebooku.

Hyperdrive – Polka Karolina Pilarczyk w nowym programie Netflixa

„Hyperdrive” ma być spektakularnym motoryzacyjnym show, które ma dostarczyć widzom wielu emocji. To jak dotąd największa produkcja tego typu, którą zaprezentuje Netflix.

To będą najbardziej spektakularne zawody samochodowe. Na jego potrzeby, wielki przemysłowy kompleks został przekształcony w najbardziej szalony tor wyścigowy, jaki można sobie tylko wyobrazić – piszą o programie jego twórcy. Premiera „Hyperdrive” została zapowiedziana na 21 sierpnia 2019 roku.

Ciężko wyobrazić sobie lepszą kandydatkę do szalonej jazdy niż Karolina. Razem ze swoim pojazdem Predatorem ma szansę zostać prawdziwą gwiazdą show Netflixa.

ZOBACZ: Starsza pani musi fiknąć - premiera, obsada. O co chodzi w nowym programie TVN-u?

 

RadioZET.pl/MF