Obserwuj w Google News

Ile kosztuje Netflix? CENA na miesiąc, na rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENA ABONAMENTU 2021]

3 min. czytania
24.03.2021 15:13

Ile kosztuje Netflix? Choć serwis pojawił się na polskim rynku stosunkowo dawno, bo w 2016 roku, to informacji na temat cen za dostęp na platformę nadal szuka wiele osób, które dopiero będą zaczynać swoją przygodę z Netflixem. Sprawdzamy, jakie są pakiety oraz ile kosztuje Netflix na rok, na miesiąc, na 4 osoby, na 2 osoby i 1 osobę. 

Ile kosztuje Netflix? CENA na miesiąc, na rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENA ABONAMENTU 2020]
fot. Facebook/Netflix

Ile kosztuje Netflix? Na rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę, na 4 osoby - CENA ABONAMENTÓW. Odpowiadamy na pojawiające się pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje na ten temat i sprawdzamy, jaka jest cena Netflixa w 2021 roku.

Podatek od Netflixa wchodzi w życie. Co to oznacza?

Ile kosztuje Netflix? CENA abonamentów na 4 i 2 osoby i na 1 osobę

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje Netflix. Cena za dostęp na platformę uzależniona jest od tego, jaki wybierzemy plan. Do wyboru mamy następujące pakiety:

  • podstawowy - 29 zł,
  • standard - 43 zł,
  • premium - 60 zł.

Decydując się na pakiet podstawowy Netflixa, będziemy mogli oglądać zarówno na laptopie, telewizorze, telefonie, jak i tablecie. Dodatkowo otrzymamy nieograniczoną ofertę filmów, seriali oraz programów. W planie podstawowym jednocześnie można oglądać na jednym ekranie. Jest to zatem doskonały pakiet Netflix na 1 osobę.

Z kolei w standardzie, oprócz tego, co znajduje się w planie podstawowym, dostępna będzie jakość HD. Zwiększy się także liczba ekranów do jednoczesnego oglądania - w tym wypadku w tym samym czasie będą mogły oglądać filmy 2 osoby. Netflix premium natomiast, czyli ostatni i zarazem najdroższy pakiet, to możliwość jednoczesnego oglądania aż na czterech ekranach i dostęp do jakości Ultra HD. Oznacza to, że jest to najlepszy abonament Netflix dla 4 osób.

Wiele osób szuka także informacji na temat Netflixa za darmo. Wcześniej dla nowych członków serwisu przewidziana była specjalna promocja - darmowy okres próbny na jeden miesiąc. Promocja ta jednak - w związku z jej nadużywaniem - została wycofana z Polski.

Netflix - jak włączyć napisy i jak włączyć lektora na Netflixie? [INSTRUKCJA]

Warto także wspomnieć, że bez znaczenia, na jaki pakiet się zdecydujemy, można anulować członkostwo Netlix w każdej chwili. Za korzystanie z serwisu Netflix będzie naliczać comiesięczną opłatę przypadającą na dzień rejestracji konta. 

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

Netflix Party - WTYCZKA: co to jest i jak włączyć w przeglądarce?

Netflix - CENA za rok, za miesiąc 2021

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje Netflix na rok. Wszystko zależy od tego, jaki pakiet zdecydujemy się wybrać. Cena planu podstawowego na rok wynosi 348 zł. Z kolei koszt Netflixa na rok przy pakiecie standard to 516 zł, a premium - 720 zł.

Z kolei informacje na temat tego, ile kosztuje Netflix na miesiąc, podawaliśmy powyżej.

Przypomnijmy, że Netflix jest dostępny w ponad 190 krajach na całym świecie i zapewnia dostęp do filmów, seriali oraz programów. W serwisie można obejrzeć zarówno produkcje z gatunku dokument, dramat, jak i komedie czy thrillery. Co warto podkreślić, im użytkownik więcej ogląda, tym lepiej Netflix może dopasować filmy, seriale i programy do jego preferencji. Dodatkowo można także pobrać swoje ulubione seriale na urządzenia przenośne z systemem iOS lub Android oraz na urządzenia z aplikacją dla systemu Windows 10. Pobrane tytuły można oglądać poza domem, bez połączenia z internetem.

Netflix to usługa przesyłania strumieniowego, dzięki której użytkownicy mogą korzystać z szerokiej oferty nagradzanych filmów, seriali, programów, anime oraz produkcji dokumentalnych za pośrednictwem tysięcy urządzeń połączonych z internetem. Możesz oglądać do woli, gdziekolwiek jesteś — bez reklam i za jedną miesięczną opłatą. Co tydzień dodajemy nowe tytuły, więc zawsze jest coś ciekawego do obejrzenia - czytamy na oficjalnej stronie serwisu.

Artykuł jest aktualizowany, gdy zmienią się ceny Netflixa w Polsce.\

RadioZET.pl