Zamknij

Netflix - jak włączyć napisy i jak włączyć lektora na Netflixie? [INSTRUKCJA]

Jolanta Waligóra
01.04.2020 10:58
Netflix - jak włączyć napisy i jak włączyć lektora na Netflixie? [INSTRUKCJA]
fot. PIXABAY

Jak włączyć napisy na Netflixie? Temat ten poruszany jest przez wiele osób, a przede wszystkim przez wszystkich tych, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z tym serwisem i nie wiedzą jeszcze, jak włączyć napisy na Netflixie i jak włączyć lektora w filmach, serialach i programach na portalu. Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

Netflix - jak włączyć napisy na Netflixie? Jak włączyć lektora w serwisie? Jak to zrobić krok po kroku? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, jak włączyć napisy na Netflixie 2020.

Jak włączyć napisy na Netflix?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, jak włączyć napisy na Netflixie. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez te osoby, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z tym serwisem i nie wiedzą jeszcze, jak włączyć napisy na Netflixie 2020 w filmach, serialach i programach na portalu.

Włączenie napisów na Netflixie jest bardzo proste. Na początku należy oczywiście zalogować się na swoje konto i wybrać interesujący nas film, serial lub program, który dostępny jest na tej popularnej platformie. Następnie - gdy obraz zacznie nam się już odtwarzać - należy w prawym dolnym rogu ekranu wybrać drugą ikonę od prawej strony (ikona ta przypomina dymek konwersacji). Po kliknięciu w tę opcję otworzy nam się mała tabelka - po lewej stronie "Dźwięk", a po prawej "Napisy".

Jeśli zatem chcemy włączyć napisy na Netflix, należy pod kolumną "Napisy" wybrać interesującą nas opcję, tj. czy chcemy napisy w języku polskim, czy - o ile jest taka możliwość - w innym. W ten sposób można także wyłączyć napisy na Netflixie.

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę w 2020 roku

Netflix - jak włączyć lektora?

Jak włączyć lektora na Netflix? To bardzo proste i podobne do działania, o którym wspominaliśmy powyżej.

Na początku należy zalogować się na swoje konto i wybrać interesujący nas film, serial lub program. Następnie - gdy obraz zacznie nam się już odtwarzać - należy w prawym dolnym rogu ekranu wybrać drugą ikonę od prawej strony (ikona ta przypomina dymek konwersacji). Po kliknięciu w tę opcję otworzy nam się mała tabelka - po lewej stronie "Dźwięk", a po prawej "Napisy".

Jeśli zatem chcemy włączyć lektora na Netflix, należy pod kolumną "Dźwięk" wybrać interesującą nas opcję, tj. czy chcemy dźwięk oryginalny, czy polski, czy jeszcze inny.

 

Przypomnijmy, że Netflix jest dostępny w ponad 190 krajach na całym świecie i zapewnia dostęp do filmów, seriali oraz programów. W serwisie można obejrzeć zarówno produkcje z gatunku dokument, dramat, jak i komedie czy thrillery. Co warto podkreślić, im użytkownik więcej ogląda, tym lepiej Netflix może dopasować filmy, seriale i programy do jego preferencji. Dodatkowo można także pobrać swoje ulubione seriale na urządzenia przenośne z systemem iOS lub Android oraz na urządzenia z aplikacją dla systemu Windows 10. Pobrane tytuły można oglądać poza domem, bez połączenia z internetem.

RadioZET.pl/JW