Obserwuj w Google News

Jacek Rozenek w szpitalu. Aktor przeszedł udar

Sylwia Wamej
1 min. czytania
28.05.2019 09:56
Zareaguj Reakcja

Jacek Rozenek w połowie maja trafił do szpitala. O złym stanie aktora poinformował magazyn „Flesz”. Wiadomo było tylko tyle, że aktora czeka kilkumiesięczna rehabilitacja. Jak dowiedział się dziennik „Fakt”, Jacek Rozenek przeszedł udar.

Jacek Rozenek
fot. VipHoto/ East News

Jacek Rozenek jest w szpitalu

Jacek Rozenek trafił niedawno do szpitala w poważnym stanie. Aktor poczuł się źle już kilka miesięcy temu, podczas jednego ze spektakli w Teatrze Kamienica. Wtedy kryzys szybko został zażegnany, a złe samopoczucie tłumaczono stresem i przemęczeniem. Od połowy maja Jacek Rozenek przebywa w szpitalu. Jak mogliśmy się dowiedzieć z magazynu „Flesz”, jego stan jest poważny, jednak nie wiadomo było, jaka jest przyczyna złego stanu zdrowia aktora. Odwołane zostały wszystkie szkolenia, spektakle i występy Jacka Rozenka.

Jacek Rozenek przeszedł udar

Jak dowiedział się dziennik „Fakt”, aktor przeszedł udar. Według informacji tabloidu Rozenek miał dostać udaru podczas trasy objazdowej z jednym ze spektakli. 

„Stan jego zdrowia wciąż pozostawia wiele do życzenia” – pisze dziennik. Rodzina Jacka Rozenka, w tym była żona Małgorzata Rozenek-Majdan nie chce publicznie wypowiadać się o stanie zdrowia eks małżonka. „Bardzo proszę o uszanowanie naszej obecnej sytuacji” – powiedziała w rozmowie z mediami.

RadioZEt.pl/ Fakt.pl/ SW