Obserwuj w Google News

Jacek Rozenek trafił do szpitala. „Jego stan jest bardzo poważny”

Sylwia Wamej
1 min. czytania
27.05.2019 10:48
Zareaguj Reakcja

Jacek Rozenek trafił do szpitala. Jak donosi magazyn „Flesz”, stan aktora jest poważny i czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja.

Jacek Rozenek
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Jacek Rozenek jest w szpitalu

Jacek Rozenek od połowy maja przebywa w szpitalu. To nie pierwszy raz, gdy aktor ma problemy ze zdrowiem. W połowie marca Jacek Rozenek zasłabł za kulisami spektaklu „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” w warszawskim Teatrze Kamienica. Wydawać by się mogło, że problemy Jacka Rozenka wynikają ze stresu i przemęczenia, jednak jak się okazuje, sytuacja jest dużo bardziej poważna.

Jak donosi „Flesz”, aktor przebywa w szpitalu, a jego stan jest poważny. Do tego stopnia, że trzeba było odwołać wszystkie wystąpienia czy szkolenia.

„Jak udało nam się ustalić, stan jest bardzo poważny. Od menedżerki aktora, Barbary Muzyki dowiedzieliśmy się, że odwołał on występy, nagrania i szkolenia, bo czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja” – czytamy we „Fleszu”.

Małgorzata Rozenek nie wypowiada się o stanie zdrowia Jacka Rozenka

Była żona aktora, Małgorzata Rozenek, odwiedza regularnie Jacka Rozenka w szpitalu, jednak nie chce się wypowiadać na temat stanu jego zdrowia.

– Bardzo proszę o uszanowanie naszej obecnej sytuacji – podkreśla w rozmowie z dziennikarzami Małgorzata Rozenek.

W kwietniu tego roku u pierwszej żony Jacka Rozenka – Katarzyny Litwiniuk zdiagnozowano raka z przerzutami do kości. W zbiórkę pieniędzy zaangażowała się wtedy M ałgorzata Rozenek. Dzięki zbiórce udało się zebrać pieniądze umożliwiające rozpoczęcie nowatorskiej terapii w klinice w Monachium.

 

RadioZEt.pl/ SW