Obserwuj w Google News

"Harry Potter": Jest oficjalny plakat wydarzenia HBO. Jak wyglądają bohaterowie po latach?

2 min. czytania
17.12.2021 13:49
Zareaguj Reakcja

"Harry Potter" powraca w styczniu w nowej formule. HBO z okazji 20. rocznicy premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Pojawił się oficjalny plakat wydarzenia.

Emma Watson Rupert Grint i Daniel Radcliffe
fot. Materiały prasowe HBO

"Harry Potter": Jest oficjalny plakat wydarzenia HBO, na które czekają wszyscy fani wyjątkowego czarodzieja. Z okazji 20. rocznicy premiery filmu, od którego się wszystko zaczęło, HBO zapowiada wydarzenie o tytule "Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu". Jak wyglądają bohaterowie po latach?

Zobacz także:  Harry, Hermiona i Ron ponownie razem w Hogwarcie. Jak się zmienili?

"Harry Potter": Jest oficjalny plakat wydarzenia HBO. Jak wyglądają bohaterowie po latach?

20 lat temu w kinach pojawił się film "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" oparty na kultowej książce J.K. Rowling. Produkcja pobudziła wyobraźnię wielu młodych widzów i sprawiła, że wielu z nich uwierzyło w świat pełen magii. Film przyniósł też ogromną rozpoznawalność odtwórcom głównych ról, czyli Hermiony, Rona i Harry'ego, w których wcielali się Emma Watson, Rupert Grint i Daniel Radcliffe. Cała trójka dorastała na planie "Harry'ego Pottera" i do dzisiaj darzy się ogromną sympatią i szacunkiem.

Redakcja poleca

Z okazji 20. rocznicy powstania filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" aktorzy mogli przenieść się w miejsca, które kojarzyły się im z produkcją. Ta trójka ponownie spotkała się na planie, by wspólnie świętować. W programie "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" widzowie dowiedzą się o zakulisowych historiach z planu, wysłuchają wywiadów i rozmów. Oprócz Daniela Radcliffe'a, Emmy Watson i Ruperta Grinta, pojawi się wielu innych aktorów i aktorek związanych z serią. Między innymi Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch i Ian Har.

Poniżej można zobaczyć plakat z trójką głównych bohaterów, ale też innych gwiazd "Harry'ego Pottera".

"Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu": kiedy premiera na HBO?

HBO zapowiada, że program "Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu" będzie można zobaczyć też w Polsce. Trafi on w styczniu na HBO GO. Można się spodziewać, że 1 stycznia 2022 roku.

Zobacz także"Harry Potter: Turniej domów Hogwartu" w HBO GO. Na czym to polega?

RadioZET.pl

Harry Potter: jak zmienili się aktorzy związani z popularną serią?