Obserwuj w Google News

Harry, Hermiona i Ron ponownie razem w Hogwarcie. Jak się zmienili?

2 min. czytania
10.12.2021 14:48
Zareaguj Reakcja

"Harry Potter i Kamień Filozoficzny" miał premierę 20 lat temu. Film zrobił z Emmy Watson, Ruperta Grinta i Daniela Radcliffe'a gwiazdy. Odtwórcy Hermiony, Rona i Harry'ego ponownie spotkali się w Hogwarcie. Udostępniono wyjątkowe zdjęcie.

Harry Potter
fot. Materiały prasowe HBO Polska

Harry, Hermiona i Ron ponownie razem w Hogwarcie. Odtwórcy głównych bohaterów z serii "Harry Potter" spotkali się ponownie na planie. Z okazji dwudziestej rocznicy premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" aktorzy wrócili do magicznej szkoły. Jak bardzo zmienili się Emma Watson, Rupert Grint i Daniel Radcliffe? Odpowiedź poniżej.

Zobacz także:  Aktorzy z "Harry'ego Pottera" pod 20 latach na wspólnym zdjęciu. Trudno ich rozpoznać [ZDJĘCIE]

Harry, Hermiona i Ron ponownie razem w Hogwarcie. Jak się zmienili?

Powrót "Harry'ego Pottera" budzi ogromne emocje. Pierwsza część przygód młodego czarodzieja miała premierę już dwadzieścia lat temu. Z tej okazji zorganizowano specjalne spotkanie, podczas którego aktorzy mogli się z powrotem przenieść w miejsce, gdzie wszystko się zaczęło. Ujawniono pierwsze oficjalne zdjęcie z planu specjalnego odcinka.

Redakcja poleca

Hermiona, Ron i Harry ponownie zasiedli we wspólnym pokoju Gryffindoru. HBO opublikowało zdjęcie roześmianych aktorów, którzy widocznie są zadowoleni z tego, że ponownie mogli się znaleźć w tym miejscu.

W specjalnym programie ponownie zobaczymy też inne gwiazdy "Harry'ego Pottera". Udział potwierdzili: Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch i Ian Har. Obecny będzie też reżyser filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", Chris Columbus.

"Harry Potter": kiedy będzie można obejrzeć specjalny program?

Program z okazji 20. rocznicy premiery filmu "Harry Potter" został nazwany "Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwart". Na platformie HBO GO pojawi się 1 stycznia 2022 roku.

Zobacz także:  Emma Watson o powrocie Harry'ego Pottera. Aktorka dodała emocjonalny wpis

RadioZET.pl

Harry Potter: jak zmienili się aktorzy związani z popularną serią?