Obserwuj w Google News

Emma Watson o powrocie Harry'ego Pottera. Aktorka dodała emocjonalny wpis

2 min. czytania
18.11.2021 12:12
Zareaguj Reakcja

Emma Watson cieszy się z powrotu na plan filmu "Harry Potter", w którym występowała przez dekadę. Aktorka w emocjonalnym wpisie nawiązała do pracy przy filmie. Watson zdradziła też, jakie emocje jej towarzyszą z powrotem do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło.

Emma Watson
fot. David Fisher/Shutterstock/Rex Features/East News

Emma Watson o powrocie Harry'ego Pottera. Aktorka dodała emocjonalny wpis, w którym podzieliła się tym, co czuje z powodu powrotu na plan "Harry'ego Pottera", gdzie spędziła dziesięć lat życia.

Zobacz także:  Reunion "Harry'ego Pottera": J.K. Rowling nie pojawi się w show HBO Max. Powodem była transfobia?

Emma Watson o powrocie Harry'ego Pottera. Aktorka dodała emocjonalny wpis

HBO zapowiada, że już niedługo wyemituje specjalne spotkanie aktorów związanych z filmami z serii "Harry Potter". Emma Watson, która przez lata wcielała się w Hermionę Granger, postanowiła odnieść się w mediach społecznościowych do tego wydarzenia organizowanego z okazji 20. rocznicy premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny"

Harry Potter był dla mnie domem, rodziną i całym światem. A Hermiona pozostaje moją ulubioną fikcyjną postacią - wyznała Emma, podkreślając, że miała ogromne szczęście, że mogła się wcielić w bohaterkę.

Redakcja poleca

Watson dodała również, że jest dumna ze swoich kolegów na planie i tego, na jakich ludzi wyrośli podczas kręcenia filmów. Aktorka zapewnia też, że na planie filmu każdy był dla siebie miły i można było uzyskać wsparcie. Nie zapomniała też o wiernych fanach młodego czarodzieja.

Dziękuję wszystkim fanom za to, że pomimo zakończenia serii filmów o Harrym Potterze, wciąż okazują swoje wsparcie. Magia tego świata nie istniałaby bez was. - Emma Watson

Emma Watson opublikowała zdjęcie, które zostało wykonane podczas prac nad pierwszą częścią Harry'ego Pottera i zestawiła je z fotografią z ostatniej części. 

A kiedy możemy się spodziewać wyjątkowego odcinka? Zdradzamy poniżej.

Redakcja poleca

"Harry Potter": kiedy odcinek z okazji 20. rocznicy filmu na HBO Max?

Specjalny odcinek z okazji 20. rocznicy filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" zostanie wyemitowany 1 stycznia 2021 roku na HBO Max. Polscy widzowie mogą się spodziewać, że produkcja pojawi się na HBO GO.

Zobacz także:  "Harry Potter": filmowa Ginny Weasley nie chce odświeżenia filmów

RadioZET.pl

Harry Potter: jak zmienili się aktorzy związani z popularną serią?