Obserwuj w Google News

Dzień dobry TVN: Zmiany w składzie prowadzących? Jedna z ulubionych par zniknie z wizji

Sylwia Wamej
1 min. czytania
12.07.2019 15:58

"Dzień dobry TVN" rywalizuje z "Pytaniem na śniadanie" o oglądalność. Ostatnio śniadaniówka TVP 2 pokonała hitowy program TVN.  Ostatnio pojawiły się doniesienia, że po wakacjach zniknie z anteny "Dzień dobry TVN" jedna z ulubionych par prowadzących.

"Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie"
fot. Instagram.com/ Dzień dobry TVN/ Pytanie na śniadanie/Waldemar Kompała/ TVP

"Pytanie na śniadanie" wyprzedziło "Dzień dobry TVN"

"Dzień dobry TVN" przegrał pod względem oglądalności z "Pytaniem na śniadanie". Portal Wirtualne Media zaprezentował ostatnio podsumowanie pierwszego półrocza oglądalności porannych programów śniadaniowych. Jak się okazuje "Pytanie na śniadanie" wygrało z "Dzień dobry TVN".

Średnia oglądalność "Pytania na śniadanie" w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca wyniosła 509 tys. osób. To o 53 tys. więcej niż przed rokiem. Natomiast średnia widownia "DDTVN" w tym okresie to 501 tys. widzów, o 29 tys. mniej niż w analogicznym okresie. Trzecie miejsce 355 tys. widzów zajął magazyn "Nowy dzień z Polsat News".

"Dzień Dobry TVN". Po wakacjach zniknie lubiana para prowadzących?

Ekipa "Pytania na śniadanie" cieszy się z tego sukcesu i dobrymi wynikami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Z kolei nad "Dzień Dobry TVN" zbierają się czarne chmury. Jak donosi serwis Plejada.pl po wakacjach z programem pożegna się jedna z ulubionych par prowadzących widzów.

"Już po wakacjach z programu 'Dzień dobry TVN' zniknie jedna z najbardziej lubianych par prowadzących. Na jej miejsce pojawią się natomiast dwie nowe" –  pisze Plejada. Na razie żadne nazwiska nie zostały jednak ujawnione.

 

RadioZEt.pl/Wirtualnemedia.pl/ SW