Obserwuj w Google News

Hugh Jackman powróci jako Wolverine? Aktor ma się pojawić w "Deadpoolu 3"

2 min. czytania
28.06.2022 12:51
Zareaguj Reakcja

Czy Hugh Jackman powróci w roli Wolverine'a? Fani uważają, że tak się stanie w filmie "Deadpool 3". Dowodem ma być zdjęcie w mediach społecznościowych aktora.

The Wolverine - Hugh Jackman - kadr z filmu Marvela
fot. BOXER/bauergriffinonline.com/East News

Czy to możliwe, że Hugh Jackman zagra po raz kolejny jednego z najbardziej znanych członków X-Men? Według fanów aktora wydarzy się to w nadchodzącym filmie "Deadpool 3".

"Deadpool 3": Hugh Jackman znowu jako Wolverine?

Australijski gwiazdor po raz pierwszy wystąpił jako słynny mutant ponad 20 lat temu. Chociaż film "Logan" z 2017 roku jest oficjalnym pożegnaniem z rolą Wolverine'a, wielu fanów ma nadzieję, że Hugh Jackman mimo wszystko nie powiedział ostatniego słowa jako superbohater o niesamowitych zdolnościach regeneracyjnych.

Redakcja poleca

Mimo że filmy z serii "X-Men" nie rozgrywały się w uniwersum stworzonym przez Marvel Studios, Disney kilka lat temu kupił studio 20th Century Fox, które posiadało prawa do adaptacji mutantów z komiksów Marvela. Chociaż na razie nic nie wiadomo na temat nowej wersji filmowych X-Men, potwierdzono, że rozpoczęto prace nad "Deadpoolem 3", którego fabuła będzie rozgrywała się w obrębie MCU. Dodatkowo należy podkreślić, że w filmie "Doktor Strange w multiwersum obłędu" gościnnie do roli Profesora X powrócił Patrick Stewart.

Istnieją więc przesłanki, że zobaczymy ponownie Jackmana w roli Wolverine'a, tym bardziej że charakter filmów o "Deadpoolu" stwarza ku temu idealne możliwości. Jak podaje CBR, ostatnio fani Logana podekscytowali się ponownie swoją teorią, dającą szansę na spełnienie marzeń. Wszystko za sprawą zdjęcia, które Jackman zamieścił na Twitterze.

Widzimy na nim zaszokowanego aktora, trzymającego w ręku telefon komórkowy. Część fanów od razu założyła, że to sekretna wiadomość, dotycząca angażu do "Deadpoola 3". W komentarzach zaczęły pojawiać się GIF-y z serii "Deadpool" oraz pytania dotyczące żartobliwego konfliktu pomiędzy Jackmanem a Ryanem Reynoldsem.

Obecnie ani przedstawiciele Marvel Studios, ani Jackman, ani twórcy 3. części "Deadpoola" nie skomentowali pogłosek sugerujących, że w produkcji pojawi się Wolverine. Fanom pozostaje więc czekać na premierę filmu, bo nawet jeśli domysły okażą się prawdziwe, obecność Jackmana w obsadzie raczej pozostanie sekretem do samego końca.

Redakcja poleca

"Deadpool 3": kiedy premiera?

Na nową część przygód zwariowanego wygadanego najemnika widzowie czekają już kilka lat. Sequel zadebiutował w roku 2018, czyli tuż przed przejęciem 20th Century Fox przez Disneya. Ta sytuacja opóźniła prace nad kontynuacją, do czego przyczyniła się też pandemia koronawirusa. Produkcja jest obecnie na wczesnym etapie prac. Oprócz Reynoldsa w obsadzie figuruje również Leslie Uggams, która ponownie wcieli się w Blind Al. Reżyserem filmu został twórca "Free Guya" - Shawn Levy. Obecnie nie zdradzono większej ilości szczegółów na temat filmu. Chociaż mówi się o roku 2023, na razie nie wiadomo, kiedy "Deadpool 3" trafi do kin.

RadioZET.pl/CBR/Twitter