Zamknij

Hugh Jackman ma koronawirusa. Aktor zdradził, jak się czuje [WIDEO]

29.12.2021 13:06

Hugh Jackman poinformował swoich fanów na Instagramie, że ma koronawirusa. Gwiazdor w krótkim wideo, zdradził swoim fanom, jak się obecnie czuje. Podkreślił, że nie może się już doczekać powrotu na scenę.

Hugh Jackman
fot. Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Hugh Jackman podobnie jak wiele gwiazd oraz zwykłych śmiertelników przechodzi koronawirusa. Zdobywca dwóch nagród Tony i odtwórca roli Wolverine'a w serii „X-Men”, poinformował swoich fanów za pomocą Instagrama, że Covid-19 dopadł i jego. W krótkim wideo na Instagramie, zdradził, jakie ma objawy i jak się czuje.

Zobacz też: "Reminiscence": Hugh Jackman w filmowym debiucie twórczyni "Westworld" [ZWIASTUN]

 Hugh Jackman ma koronawirusa. Aktor zdradził, jak się czuje [WIDEO]

"Chciałem się tylko upewnić, że dowiecie się tego ode mnie. Uzyskałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam łagodne objawy i nie mogę doczekać się powrotu na scenę!” – podkreślił Hugh Jackman w opublikowanym na Instagramie wideo. Aktor zdradził też, że ma objawy podobne do przeziębienia. "Drapanie w gardle, katar, ale nic mi nie jest" - zdradził.

Na koniec instagramowego posta Hugh zaapelował, aby ludzie dbali o siebie, a także byli dla siebie życzliwi. Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Wideo udostępnione przez aktora spotkało się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony internautów.

Zawodowo Hugh Jackman dał się poznać fanom, grając w takich produkcjach jak m.in. w serii ", "Kate i Leopold", "Labirynt" oraz "Les Mirables. Nędznicy". 

W 1995 na planie serialu "Correlli" poznał swoją przyszłą żonę, Deborrah-Lee Furness. Para wzięła ślub w 1996 roku i ma dwoje adoptowanych dzieci: syna Oscara Maximilliana (adoptowany w maju 2000) i córkę Avę.

loader