Obserwuj w Google News

Jacek Rozenek wraca do pracy po udarze. Kiedy pojawi się w "Barwach szczęścia"?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
01.08.2019 14:03
Zareaguj Reakcja

W połowie maja Jacek Rozenek trafił do szpitala po tym, jak doznał ciężkiego udaru mózgu. Na szczęście aktor, który miał problemy z poruszaniem się i mówieniem, szybko wrócił do zdrowia. Według medialnych doniesień wraca na plan "Barw szczęścia". Kiedy zobaczymy go na ekranie?

Jacek Rozenek wraca do pracy po udarze. Kiedy pojawi się w "Barwach szczęścia"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

W połowie maja 2019 roku pojawiła się smutna informacja. Jacek Rozenek doznał ciężkiego udaru mózgu i trafił do szpitala. Stan zdrowia popularnego aktora był bardzo poważny, prawa strona jego ciała była sparaliżowana, stracił również mowę. Według lekarzy czekała go żmudna, długotrwała rehabilitacja. Organizm Rozenka okazał się jednak bardzo silny i gwiazdor wracał do pełni sprawności w szybkim tempie. Już na początku czerwca nagrał film, na którym pozdrawiał fanów. Teraz pojawiła się informacja, że niebawem wróci na plan "Barw szczęścia".

Jacek Rozenek przeszedł udar. Kiedy wróci do "Barw szczęścia"?

Wielbiciele aktorskiego talentu niecierpliwie oczekiwali jego powrotu do pracy, między innymi na plan popularnego serialu "Barwy szczęścia". Możliwe, że już niedługo będą mieli powody do radości. Jak informuje dwutygodnik "Świat Seriali", aktor wraca do pracy na planie produkcji. Jeszcze przed końcem lata ma wziąć udział w zdjęciach do kilku scen, które pojawią się w odcinkach emitowanych w jesiennej ramówce. Grany przez Rozenka Artur Chowański ma wyjechać do Warszawy razem z Ewunią, w którą wciela się Gabriela Ziembicka. Czeka ich spotkanie z Piotrem, biologicznym ojcem dziewczynki.

ZOBACZ:  Barwy szczęścia: gwiazdor serialu ujawnił, że jest gejem

Być może powrót do "Barw szczęścia" oznacza, że aktor czuje się na tyle dobrze, by niedługo powrócić również do innych zajęć. Rozenek jest także aktorem teatralnym, lektorem i trenerem biznesu. Jako firma Audytorium zajmuje się szkoleniami biznesowymi i coachingiem. My nie możemy się doczekać jego powrotu na ekrany i życzymy zdrowia!

RadioZET.pl/plotek.pl/MF